Huawei P Smart 2019 vs P20 Lite

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, babama telefon bakıyoruz, 2000 TL bütçemiz var ben de bu iki telefondan birini almaya karar verdim. İkisi birbirine çok benzer ama aradaki farkı tam çözemedim. Sizce hangisini almalıyız? ne fark var aralarında?

Bu bütçeye önerdiğiniz başka telefon da var mıdır?

Huawei telefon alacaksan eğer muhakkak depolama alanlarına bakmanı öneririm.
Huawei, kendi cihazlarında Android 5.0 ve 6.0'dan sonra hafıza kartına uygulama ve ya uygulama yüklemek gibi özelliklerini kaldırdı, minimum 32gb alabilirsin ben şahsen p9 lite kullanıyorum(16gb) ve bu konuda sıkıntı yaşıyorum. Bunun dışında Huawei telefonları alabilirsin fazlasıyla memnun olacaksın. 👍

Benim önerim Xiaomi Mi 8 Lite almanızı birazdaha bütçe artırıp Redmi Note 7 alınabilir ama Mi 8 Lite göre tek artısı pil.

Ben P Smart 2019 kullanıyorum eğer baban kamera çok kullanmıyorsa önerim aralarında küçük farklar olan Honor 10 Lite alınabilir P Smart 2019 64 GB hafıza Honor 32 GB hafıza ve P Smart 2019 8 MP ön kamera Honor ise 24 MP bende arkadaşımı önerdim aldı memnun.

P Smart 2019 için yaptığım inceleme Honor 10 Lite için fikir verir Huawei P Smart 2019 İnceleme - Technopat Sosyal

Benim önerim Xiaomi Mi 8 Lite almanızı birazdaha bütçe artırıp Redmi Note 7 alınabilir ama Mi 8 Lite göre tek artısı pil.

Ben P Smart 2019 kullanıyorum eğer baban kamera çok kullanmıyorsa önerim aralarında küçük farklar olan Honor 10 Lite alınabilir P Smart 2019 64 GB hafıza Honor 32 GB hafıza ve P Smart 2019 8 MP ön kamera Honor ise 24 MP bende arkadaşımı önerdim aldı memnun.

P Smart 2019 için yaptığım inceleme Honor 10 Lite için fikir verir Huawei P Smart 2019 İnceleme - Technopat Sosyal
P Smartın arkası plastik P20 Lite ın cam kasaymış bu doğru mu?
Kamera olarak hangisi iyi?

P Smart 2019 arkası cam plastik ve P20 Lite cam plastik yani P20 Lite cam değil ama hissiyat olarak P20 Lite daha iyi.

Babam arada sırada arka kamerayla video fotoğraf çeker onun dışında oyun falan oynamaz sadece Whatsapp vb. takılıyor. P20 Lite mı almalıyız P Smart 2019 mu?

Babam arada sırada arka kamerayla video fotoğraf çeker onun dışında oyun falan oynamaz sadece Whatsapp vb. takılıyor. P20 Lite mı almalıyız P Smart 2019 mu?
Bence Xiaomi Redmi Note 7 çünkü pil performans işe yarar bu kullanımda kamerasıda iyi oyun performansıda iyi o yüzden Xiaomi Redmi Note 7 alın. Iki telefon arasında ucuz olanı almak daha mantıklı olur ama Honor 10 Lite ile bu kullanım için gayet yeterli bir telefon.

Bence Xiaomi Redmi Note 7 çünkü pil performans işe yarar bu kullanımda kamerasıda iyi oyun performansıda iyi o yüzden Xiaomi Redmi Note 7 alın. Iki telefon arasında ucuz olanı almak daha mantıklı olur ama Honor 10 Lite ile bu kullanım için gayet yeterli bir telefon.

Bu garanti,servis konusunda falan Xiaomi'lerde sıkıntı çıkıyor mu? Red mi Note 7'yi beğendim açıkcası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı