Huawei P Smart 2019 vs P20 Lite

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Telefon alacağım telefonda istediklerim instagram, twitter,youtube ve telefon içi uygulamalarda hızlı olmasını istiyorum ve film izlerkende kalitesi iyi olması lazım.
Fiyatlar bir birine çok yakın peki sizce hangisini tercih etmeliyim?

Bütçe 1500 2000 arası

Son düzenleme:
Telefon alacağım telefonda istediklerim instagram, twitter,youtube ve telefon içi uygulamalarda hızlı olmasını istiyorum ve film izlerkende kalitesi iyi olması lazım.
Fiyatlar bir birine çok yakın peki sizce hangisini tercih etmeliyim?
Xiaomi Note 7 Kullanıyorum 1 aydır. Tavsiye ediyorum (bundan öncede xiaomi note4x kullanıyordum 2 sene gibi kullandım ve gayet memnundum miui arayüzü aşırı stabil çalışıyor )

Bütçe yetiyorsa Xiaomi Redmi Note 7. Zaten neden alınmalı yazdım.
Dostum orada bir telefon ismi yok en azından bende gözükmüyor.
1564313687607.png

Xiaomi Note 7 Kullanıyorum 1 aydır. Tavsiye ediyorum (bundan öncede xiaomi note4x kullanıyordum 2 sene gibi kullandım ve gayet memnundum miui arayüzü aşırı stabil çalışıyor )
Babamda aynısı var, kendi uygulamalarında neden reklam var? Dosya yöneticisinde dolanırken karşımıza hep reklam çıkıyor.

Dostum orada bir telefon ismi yok en azından bende gözükmüyor.
Eki Görüntüle 421255

Babamda aynısı var, kendi uygulamalarında neden reklam var? Dosya yöneticisinde dolanırken karşımıza hep reklam çıkıyor.
Doğrudur,müzik ve.s. gibi uygulamalarında reklam var fakat performansdan kayıp vermiyor ve rahatsız edici değil çokta. Almamak için bir neden değil bence

Huawei P Smart 2019 sahibiyim. Yaklaşık 4-5 aydır. Cihaz genel olarak giriş-orta düzey bir telefon. Performans bakımından yeterli ancak öyle üst düzey bir şey değil. Kamerası benim hoşuma gidiyor. Ancak gece çekimleri pek iyi değil. Arka kapak plastik. Genel olarak güzel ancak eğer telefonu almak istiyorsaniz kesinlikle kulaklık da almanız gerekir çünkü kendi kulakları bence çok kalitesiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı