Huawei P20 Lite alınır mı?

Bütçenizi arttırın bence. Puanı bile çok düşük. Ben ilk çıktığı zaman sağ olsun babamın yeğeni yüzünden şu an piyasa da 5.000 TL olan ASUS ZenFone 5Z elimden gitti. Almayın, tavsiye etmiyorum. Bir ekran koruyucusu bile yok. Seneye kadar piyasası düşmesin yeter, hemen kurtulmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei modellerinde lite telefonlar gerçekten çok düşük. Pro modelleri de çok yüksek. Eğer Huawei alacaksanız lite olmayan cihaz almaya çalışın derim.

Paran varsa alınır. Ama yoksa iPhone'un yeni çıkacak olan modelini bekle bence. Gayet iş görür...
www.webtekno.com/haber/amp/78306?espv=1

Cevabın için teşekkür ederim ancak ben Iphone serisinin gereksiz pahalı ve düşük GB olduğunu düşünüyorum bu yüzden Huawei araştırmaya başladım
Güzel telefon fakat, p30 lite veya p30 serisi daha güncel olacaktır biraz daha bütçe biriktirmeni öneririm.

Cevabın için teşekkür ederim. Ben de iyice araştırdım ve GB seviyesinin düşük olduğunu fark ettim şuan değil fakat bir kaç ay sonra P30 Lite almayı düşünüyorum Google uygulamaları kullanılabiliyor mu bir bilgin var mı?
Huawei modellerinde lite telefonlar gerçekten çok düşük. Pro modelleri de çok yüksek. Eğer Huawei alacaksanız lite olmayan cihaz almaya çalışın derim.

Cevabın için teşekkür ederim. Huawei Pro ve P Lite serisinde Google kullanılabiliyor mu?
Artık alınmayacak bir telefon önermem.

Xiaomi Mi A3 ve Xiaomi Redmi Note 8 bakabilirsiniz.

Cevabın için teşekkür ederim. Xiaomi pek içime sinmeyen bir telefon
Kasmaya çoktan başladı. Ses düzeyi normal. Bugün bütün oyunları oynatır.

Cevabın için teşekkür ederim. Şuan Huawei P Lite ve Pro serisinde Google kullanılabiliyor mu?

Cevabın için teşekkür ederim ancak ben Iphone serisinin gereksiz pahalı ve düşük GB olduğunu düşünüyorum bu yüzden Huawei araştırmaya başladım

Cevabın için teşekkür ederim. Ben de iyice araştırdım ve GB seviyesinin düşük olduğunu fark ettim şuan değil fakat bir kaç ay sonra P30 Lite almayı düşünüyorum Google uygulamaları kullanılabiliyor mu bir bilgin var mı?

Cevabın için teşekkür ederim. Huawei Pro ve P Lite serisinde Google kullanılabiliyor mu?

Cevabın için teşekkür ederim. Xiaomi pek içime sinmeyen bir telefon

Cevabın için teşekkür ederim. Şuan Huawei P Lite ve Pro serisinde Google kullanılabiliyor mu?
Evet google uygulamaları p30 serisinde en son olarak desteğini sürdürüyor. Android 10 güncellemesini de alacak yanlış bilmiyorsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı