Huawei P30 Lite alınmalı mı?

Aliskrk1

Hectopat
Daha fazla  
P30 Lite almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptığımda telefonun artık güncelleme almayacağı ondan dolayı sıkıntı yaşanılacağı yazılmış. Google kararı öncesi çıkan telefonlarda sıkıntı olmayacak diye biliyordum. Bu konuda sıkıntı yaşar mıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Donanımana göre pahalı bir telefon 2000 TL civarına satılmalı o yüzden benim önerim LG G7 olur.

LG şöyle böyle demeyin bende biliyorum G4 ve G6 arasındaki telefonlarını sorunlu olduğunu fakat G7 ile sorunlarını çözdü.

İşlemci, arka kamera, ekran, ses gibi konularda önde bir telefon rakiplerinden daha iyi.

LG G7 eksisi pili 3000 mAh olması ve fiyatına göre daha iyi ön kamera olabilirdi.

Donanımana göre pahalı bir telefon 2000 TL civarına satılmalı o yüzden benim önerim LG G7 olur.

LG şöyle böyle demeyin bende biliyorum G4 ve G6 arasındaki telefonlarını sorunlu olduğunu fakat G7 ile sorunlarını çözdü.

İşlemci, arka kamera, ekran, ses gibi konularda önde bir telefon rakiplerinden daha iyi.

LG G7 eksisi pili 3000 mAh olması ve fiyatına göre daha iyi ön kamera olabilirdi.
Her konuda LG G7'yi övmekte ne bileyim.

Aktif olarak G4 kullanmaktayım.Farklı bir markaya yönelmeyi tercih ediyorum deneyimleme amaçlı. Mate 20 lite ile P30 Lite arasında gidip gelirken güncelleme almadığı konusunda yazı okuyunca sormak istedim

Zaten daha Android güncellemesi yok ortalıkta ondan kesin bir şey söyliyemem ama alıcağa söyleniyor umarım alır bende P Smart 2019 kullanıyorum.

Her konuda LG G7'yi övmekte ne bileyim.
Neden güldüğünüzü anladım? Gülünecek bir şey varsa bizde bilelim.

Başka telefon önerin varsa yapabilirsiniz.

Başka marka denemek istiyorsanız (tabii bütçenizi de biraz artırmanız lazım, belirtmiş olayım.) Mi 9T almanızı öneririm. Her konuda P30 Lite'dan iyi. 3400'e garantili ve Mi Band 4 hediyeli bulunuyor. P30 Lite fiyatını haketmiyor.

Başka marka denemek istiyorsanız (tabii bütçenizi de biraz artırmanız lazım, belirtmiş olayım.) Mi 9T almanızı öneririm. Her konuda P30 Lite'dan iyi. 3400'e garantili ve Mi Band 4 hediyeli bulunuyor. P30 Lite fiyatını haketmiyor.
Taksitli alacağım için operatör firma üzerinde alım gerçekleştireceğim.Bu yüzden seçeneklerim biraz kısıtlı. Mate 20 lite size göre nasıl ?. İkisi arasında seçim yapacak olsanız hangisini seçerdiniz ?

Taksitli alacağım için operatör firma üzerinde alım gerçekleştireceğim.Bu yüzden seçeneklerim biraz kısıtlı. Mate 20 lite size göre nasıl ?. İkisi arasında seçim yapacak olsanız hangisini seçerdiniz ?
Mate 20 Lite fiyatına göre daha iyi bir cihaz fakat yine de 2000 TL'ye daha iyi alternatifler var. Operatörünüzde Redmi Note 7 var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı