Huawei P30 Lite alınmalı mı?

Kötüymüş, o hâlde kesinlikle operatörünüzden alacaksanız Mate 20 Lite en iyi tercih gibi.
Birkaç cihaz ismi daha soracağım ama olmadığına emin gibiyim.
Benim için telefonda ki en önemli şey kamera performansı.Performans olarak tatmin eder mi?
Operatörünüz hariç bir yerden almayı düşünür müsünüz?
taksit sebebi ile şuanlık sadece operatör gibi duruyor

Benim için telefonda ki en önemli şey kamera performansı.Performans olarak tatmin eder mi?

taksit sebebi ile şuanlık sadece operatör gibi duruyor
Anlıyorum. Performans ve kamera olarak elbette tatmin eder. Özellikle fiyatına göre sunduğu kamera performansı, size fazlasıyla yetecektir diye düşünüyorum.

Anlıyorum. Performans ve kamera olarak elbette tatmin eder. Özellikle fiyatına göre sunduğu kamera performansı, size fazlasıyla yetecektir diye düşünüyorum.
Sizi biraz yoruyor ve meşgul ediyorum kusura bakmayın. Bir tane daha soru soracağım :D Konuda belirttiğim güncelleme almayacak muhabbeti doğru mudur?
Samsung A70 daha iyi bir tercih olabilir.
Açıkçası Samsung'tan korkuyorum. Eskiden belirli bir zaman sonrasında telefon yavaşlamaya başlıyordu bundan dolayı içim pek içim ısınmadı :D

Son düzenleme:
Sizi biraz yoruyor ve meşgul ediyorum kusura bakmayın. Bir tane daha soru soracağım :D Konuda belirttiğim güncelleme almayacak muhabbeti doğru mudur?

Açıkçası Samsung'tan korkuyorum. Eskiden belirli bir zaman sonrasında telefon yavaşlamaya başlıyordu bundan dolayı içim pek içim ısınmadı :D

Ne demek. Güncelleme almama muhabbeti kalmadı. Bu cihazlar zaten önceden Android lisanslı cihazlar.
Ayrıca ABD yaptırımları askıya aldı diye biliyorum.

Ne demek. Güncelleme almama muhabbeti kalmadı. Bu cihazlar zaten önceden Android lisanslı cihazlar.
Ayrıca ABD yaptırımları askıya aldı diye biliyorum.
Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. Kamera deneyimi olarak P30 Lite izlediğim videolarda bir adım önde duruyor bundan dolayı uyanana kadar iki telefonun kapışmasını izledim :D

Operatörden telefon alırken dikkatli olmak lazım. Çünkü beğenmediğiniz bir telefon alırsanız yeni yasa nedeni ile taksitleri bitene kadar satma imkanınız olmayacak.

Operatörden telefon alırken dikkatli olmak lazım. Çünkü beğenmediğiniz bir telefon alırsanız yeni yasa nedeni ile taksitleri bitene kadar satma imkanınız olmayacak.
Bu nedenle çok yoğun bir araştırma yapıyorum ancak tam karar verebilmiş değilim. Telefon almaktan vazgeçme seviyesine geldim kararsızlık sebebi ile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı