Huawei P9 vs Sony Xperia XZ

Ekranı en yüksek parlaklıkta açıp, bütün bağlantı seçeneklerini ( Wi-Fi, NFC, Bluetooth vs..) açarsan bile 5 saatde dolması sağlanabilir.

Sebebi şarj cihazının ve aktarım kablosunun kalitesiz olması. 18W QC destekli şarj aleti ve kablosu, 3000 mAh bataryayı en geç 90 dakika da doldurur. Tecrübe ile sabittir.

Şarj doldurma konusunda artık neredeyse her üst seviye telefonun hızlı şarj olma özelliği var. 3 saatte dolması bile olağan değil.

Sebebi şarj cihazının ve aktarım kablosunun kalitesiz olması. 18W QC destekli şarj aleti ve kablosu, 3000 mAh bataryayı en geç 90 dakika da doldurur. Tecrübe ile sabittir.
Huawei Kirin işlemci kullanıyor :) P9 2-2.5 saatte sarj oluyor.1 gün rahat çıkarıyor full parlaklıkta 5 saat ekran süresi alıyor buda 1 günü rahat çıkarttırıyor.XZ ise P9 a kıyasla daha kısa sürede sarj oluyor ve daha uzun pil ömrü var.
Hangi cihaz diye sorarsanız ben XZ derim.
Artıları
-Performans
-Ekran
-Batarya
-Güncelleme

Kamera konusunda 2 cihazda gayet başarılı P9 fotoğrafta XZ videoda daha başarılı tabi ki farklar aşırı değil.

Huawei Kirin işlemci kullanıyor :) P9 2-2.5 saatte sarj oluyor.1 gün rahat çıkarıyor full parlaklıkta 5 saat ekran süresi alıyor buda 1 günü rahat çıkarttırıyor.XZ ise P9 a kıyasla daha kısa sürede sarj oluyor ve daha uzun pil ömrü var.
Hangi cihaz diye sorarsanız ben XZ derim.
Artıları
-Performans
-Ekran
-Batarya
-Güncelleme

Kamera konusunda 2 cihazda gayet başarılı P9 fotoğrafta XZ videoda daha başarılı tabi ki farklar aşırı değil.
Evet öncelikle Chipset'in desteklemesi lazım.

Huawei P10 DXOMark testinden çok yüksek puan almış. İlk 5 içinde yer alıyormuş galiba. Bir de 1080p'de Kirin 960 olacak. Bence fiyatı biraz uygun olursa en mantıklı amiral gemisi bu olacak. Tabii S8 daha tanıtılmadığı için onu işin içine katmadım.

Huawei P10 DXOMark testinden çok yüksek puan almış. İlk 5 içinde yer alıyormuş galiba. Bir de 1080p'de Kirin 960 olacak. Bence fiyatı biraz uygun olursa en mantıklı amiral gemisi bu olacak. Tabii S8 daha tanıtılmadığı için onu işin içine katmadım.
Huawei beğeniyorum güzel cihazlar yapıyor. Ayrıca S8 çok merak ediyorum, mükemmele yakın olmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı