Huawei tablet nereden satılır?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Arkadaşlar Huawei markasının tabletini almıştım 1 ay önce ama pişman oldum adam akıllı bir şey yükleyemiyorsun can sıkıcı. bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Tableti zarar etmeden nerede nasıl satabilirim? Easy cep alır mı?

Son düzenleme:
Aekadaşlae Huawei markasının tabletini almıştım 1 ay önce ama pişman oldum adamakıllı bir şey yükleyemiyorsun can sıkıc. I bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Tableti zarar etmeden nerede nasıl satabilirim? Easy cep alır mı?
Yükleyememe sebebiniz Google play olmaması. Sebebi ise Google ve Huawei anlaşmazlığı. Satmanız gerekmiyor. Gspace gibi uygulamalar yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.

1 sene MatePad 11 kullandım kuramadığım uygulama ve oyun sayısı 2-3’ü geçmemiştir. Gspace, Aurore Store vb. gibi yöntemler mevcut. Satmak istiyorsanız da ikinci el sitelerinden satabilirsiniz.

Arkadaşlar Huawei markasının tabletini almıştım 1 ay önce ama pişman oldum adam akıllı bir şey yükleyemiyorsun can sıkıcı. bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Tableti zarar etmeden nerede nasıl satabilirim? Easy cep alır mı?
Çok basit bir işlem ile Google hizmetlerini yüklerseniz, Google'da veya Youtube'da gösterirler. Tableti sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı