Huawei Tablet Önerisi

sidekickens

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Derslerim için tablet alacağım. Huawei Matepad 11 ve Matepad Pro arasında kaldım. Fiyatları neredeyse aynı. Farkları var fakat hangisinin benim için daha iyi olacağına tam karar veremedim ve sizin de görüşlerinizi almak istedim. 4500 lira civarında başka tablette yok açıkçası. Samsung S6 Lite var fakat onun da ekranı TFT ekran. O yüzden MP 11 ve MP Pro için görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bende matepad Pro var geçen yıl almıştım kalem klavyesi ile senin gibi PDF ders çalışmak için, içinde Google servisleri yok açıkçası benim için gerekli de değildi kendi mağazası var, orada flexcil diye uygulama var not uygulaması harika tavsiye ederim, tablet Google servisleri haricinde çok memnunum.

Bende matepad Pro var geçen yıl almıştım kalem klavyesi ile senin gibi PDF ders çalışmak için, içinde Google servisleri yok açıkçası benim için gerekli de değildi kendi mağazası var, orada flexcil diye uygulama var not uygulaması harika tavsiye ederim, tablet Google servisleri haricinde çok memnunum.
Hocam Matepad Pro tasarım açısından göze güzel geliyor fakat Matepad 11'in 120 Hz olması ve işlemcisinin SD865 olması beni cezbetti açıkçası siz ne dersiniz bu farklar için? + olarak MP11 daha ucuza geliyor Pro'dan.

Hocam matepad Pro tasarım açısından göze güzel geliyor fakat matepad 11'in 120 Hz olması ve işlemcisinin SD865 olması beni cezbetti açıkçası siz ne dersiniz bu farklar için? + olarak MP11 daha ucuza geliyor Pro'dan.

Hocam bende olan eski 10.8 inç geçen yıllarda aldığım matepad Pro, sizin matepad 11 dediğinizin yanında satışa çıkan ise 12.6 inç yeni matepad Pro ve fiyatı bayağı tuzlu, bana soracak olursanız şu anda alsam matepad 11 de alabilirdim dersler açısından kullanacaksanız da çok fark etmeyecektir.
HUAWEI MatePad Pro 12.6" | HUAWEI Store TÜRKİYE yeni çıkan matepad serisi ve karşılaştırmaları mevcut.
https://www.epey.com/tablet/karsilastir/543873-702158/huawei-matepad-pro_huawei-matepad-11/ burada da eski matepad Pro ile matepad 11 karşılaştırması.

Hocam bende olan eski 10.8 inç geçen yıllarda aldığım matepad Pro, sizin matepad 11 dediğinizin yanında satışa çıkan ise 12.6 inç yeni matepad Pro ve fiyatı bayağı tuzlu, bana soracak olursanız şu anda alsam matepad 11 de alabilirdim dersler açısından kullanacaksanız da çok fark etmeyecektir.
HUAWEI MatePad Pro 12.6" | HUAWEI Store TÜRKİYE yeni çıkan matepad serisi ve karşılaştırmaları mevcut.
https://www.epey.com/tablet/karsilastir/543873-702158/huawei-matepad-pro_huawei-matepad-11/ burada da eski matepad Pro ile matepad 11 karşılaştırması.
Matepad 11 alacağım sanırım hocam hbde 4200 trndyl da 4400 fiyatı var ve matepad prodan tek eksiği yapay zeka olayı sanırım teşekkür ederim yorumlarınız için.
Hocam bu arada prodan kastım sizin kullandığınız modeldi tek aklıma takılan pronun ekran gövde oranının daha fazla olması. Ekranın etrafındaki gövde kısmı ince duruyor estetik olarak göze güzel geliyor ama sırf bunun için 120Hz ve SD865ten vazgeçmek saçma geldi.

Son düzenleme:
Matepad 11 alacağım sanırım hocam hbde 4200 trndyl da 4400 fiyatı var ve matepad Pro'dan tek eksiği yapay zeka olayı sanırım teşekkür ederim yorumlarınız için.

Hocam bu arada Pro'dan kastım sizin kullandığınız modeldi tek aklıma takılan Pro'nun ekran gövde oranının daha fazla olması. Ekranın etrafındaki gövde kısmı ince duruyor estetik olarak göze güzel geliyor ama sırf bunun için 120Hz ve SD865'ten vazgeçmek saçma geldi.

Ders için kullanacaksanız mutlaka kalemli ve klavyeli olmalı şahsi görüşüm, 4200 civarlarında olanlarda kalem ve klavye yoktur muhtemelen.
Huawei MatePad 11 | Tablet | HUAWEI Store TÜRKİYE kendi sitesinde kalem klavye ile 5699 liraya geliyor almadan önce iyice araştırın.

Geri
Yukarı