Huawei Watch GT 3 Pro alınır mı?

MKarahan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, görselde gördüğünüz saat (Huawei Watch GT 3 Pro) görünüş olarak çok hoşuma gitti. Amazon'da da vade farksız 3 ay ertelemeli ödeme kampanyası varken almak istedim ama duyduğuma göre özellikleri kısıtlıymış. Benim akıllı saate ihtiyacım yok aslında ama eğer alacaksam gelen WhatsApp mesajlarını görme, Spotify şarkı listesinde gezinme gibi özellikleri benim için önemli olur. Bu saatte bunları yapabilir miyim? Bunların haricindeki özellikler benim için çok da önemli değil. Sizce kampanya varken alınır mı?

Dosya Ekleri

• Huawei_Watch_GT_3_Pro_Titanium_Edition_Titanyum__1_.jpg
    Huawei_Watch_GT_3_Pro_Titanium_Edition_Titanyum__1_.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 12
Telefona gelen çoğu bildirimi saatten görebiliyorsun aktif ettiğin zaman. Spotify listesi gözükmüyor diye biliyorum, ya da ben bulamadım. 4-5 aydır kullanıyorum şarjı falan bayağı iyi gidiyor.

Telefona gelen çoğu bildirimi saatten görebiliyorsun aktif ettiğin zaman. Spotify listesi gözükmüyor diye biliyorum, ya da ben bulamadım. 4-5 aydır kullanıyorum şarjı falan bayağı iyi gidiyor.
Bildirim ekranını paylaşmanız mümkün mü arayüzünü merak ettim, basit mi yoksa premium bir görüntü var mı? Bir de gün ışığında ekran görünüyor mu?

Bildirim ekranını paylaşmanız mümkün mü arayüzünü merak ettim, basit mi yoksa premium bir görüntü var mı? Bir de gün ışığında ekran görünüyor mu?

IMG_20240321_121452.jpg

WhatsApp bildirim ekranı bu şekilde, üstte kişi adı alt tarafta da mesaj içeriği yazıyor. Alta kaydırıp hızlı yanıt verebiliyorsun.

Parlaklık benim için bayağı yeterli oluyor gün ışığında.

Hayırlı olsun. Benim sosyal medya bildirimlerim açık, parlaklık otomatikte şarjım tam 2 hafta gidiyor. Memnunum bayağı.
Çok teşekkürler 😊 şöyle bir sorunum var, kadran 5 saniye açık kalıyor sadece. 5 saniye sonra ekran kararıyor kadranı açmak için düğmeye basmak zorunda kalıyorum. Sürekli açık kalması için ne yapmalıyım? Öyle bir ayar bulamadım da

Çok teşekkürler 😊 şöyle bir sorunum var, kadran 5 saniye açık kalıyor sadece. 5 saniye sonra ekran kararıyor kadranı açmak için düğmeye basmak zorunda kalıyorum. Sürekli açık kalması için ne yapmalıyım? Öyle bir ayar bulamadım da.
Saat ayarlarını ve Huawei sağlık uygulamasını kontrol edin onu ben de tam bilmiyorum. Saati kendime çevirdiğimde ekranın açıldığı bir ayar vardı o şekilde kullanıyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı