Huawei Watch GT classic vs Samsung Galaxy Watch Active

yutel

Kilopat
Daha fazla  
Huawei Watch GT classic modeli ile Samsung Galaxy Watch Active arasında kaldım. Fiyatları yaklaşık aynı. Ama huawei de bağlantılarda kısa mesafede falan kopmalar oluyormuş. Active ekranı biraz küçük kalıyor bunun yanında ve şarjı baya iyi gidiyor. 1000TL civarı hangisini önerirsiniz?

Samsung Galaxy Watch Active alırdım. 4GB hafızası var. Bluetooth kulaklığınız varsa internet olmadan cihazın içine attığınız müzikleri oynatabilirsiniz. Tizen uzun zamandır var olan işletim sistemi. Birçok önemli uygulama marketinde mevcut. Watch GT yeni saat olduğundan marketi boştur. Watch GT tasarımı standart saat şeklinde iken Watch Active daha spor bir saat. Eğer takım elbise ile kullanacaksanız Watch GT daha iyi olur. Pil ömru daha uzun.

Ekran olarak biraz küçük kalıyor Active. Ondan biraz aklıma takılıyor. Huawei de ama arayüz olanakları az ve marketi dediğin gibi boş. Ram falan da az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı