Huawei’nin kendi işletim sistemi yıl sonu hazır olabilir

(DHA) – Çin merkezli telekomünikasyon şirketi Huawei’nin tüketici departmanı başkanı Richard Yu, bu yıl sonuna kadar Huawei’nin kendi işletim sisteminin hazır olabileceğini söyledi.

Koca şirketi 3-5 banka uygulaması ve Google Maps ile bitirdiniz ya daha ne diyeyim... :)
Huawei sadece Türkiye' de kullanılmıyor, IBB trafiği kim ne yapsın?
Daha düne kadar Facebook' un uygulaması yoktu web tarayıcıdan giriliyordu telefonlardan zormuydu? 0.facebook ne ara unutuldu? Huawei fanboy' u değilim LG kullanmaktayım ama söyledikleriniz gayet saçma.

Ayrıca Huawei sadece akıllı telefon üretmiyor ki batsın, bitsin, yok olsun.
Biraz araştırırsanız farklı cihazları olduğunu görürsünüz. (Taşınabilir modemler, kulaklıklar, bilgisayarlar, akıllı saat vs...
Düne kadar yok muydu? 10 yıl önce kullandığım 1. nesil İphone'da facebook uygulaması vardı.

Olaya sadece cep telefonu olarak bakmayın ama Huawei artık çin dışına telefon satamaz, çok mantıksız savunmalar yapıyorsunuz.

Hadi Facebook,whatsapp'ı vs geçtim IOS kullanmama rağmen telefonumda en az 6-7 tane google uygulaması var. Gmail, Youtube, Maps, Authenticator, Drive, Chrome vs sırf bunar bile olmasa o telefonu almam.

5G teknolojileri, modem vs alanlarında faaliyetlerine devam eder.

Huawei bile eminim bu forumdaki bazı arkadaşların Huawei güvendiği kadar kendisine güvenmiyordur :)
Adamların kullanabileceği çip bile kalmadı neredeyse hala sorun yok Huawei halleder falan yazıyorlar. Sanki teyzesinin oğlunun şirketi, yoğurt mayalıyorlar sanki.
Bu nasıl boş bir güvendir.
Huawei halleder diyenler izlesin özellikle :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Düne kadar yok muydu? 10 yıl önce kullandığım 1. nesil İphone'da facebook uygulaması vardı.

Olaya sadece cep telefonu olarak bakmayın ama Huawei artık çin dışına telefon satamaz, çok mantıksız savunmalar yapıyorsunuz.

Hadi Facebook,whatsapp'ı vs geçtim IOS kullanmama rağmen telefonumda en az 6-7 tane google uygulaması var. Gmail, Youtube, Maps, Authenticator, Drive, Chrome vs sırf bunar bile olmasa o telefonu almam.

5G teknolojileri, modem vs alanlarında faaliyetlerine devam eder.

Huawei bile eminim bu forumdaki bazı arkadaşların Huawei güvendiği kadar kendisine güvenmiyordur :)
Adamların kullanabileceği çip bile kalmadı neredeyse hala sorun yok Huawei halleder falan yazıyorlar. Sanki teyzesinin oğlunun şirketi, yoğurt mayalıyorlar sanki.
Bu nasıl boş bir güvendir.
Huawei halleder diyenler izlesin özellikle :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben diyeceğimi dedim dostum. Daha da bu konuda tartışmayacağım, siz Amerikan hayranlığınıza devam edin :). Yoğurt mu mayalıyoruz yıl sonunda görürüz.

Çin'in de Doğu Türkistan'da yaptıklarını unutmayalım, konu bu boyuta geldiyse.
Kendi adıma konuşayım. Ben her iki ülkenin de şu anda yaptıklarını sevmiyorum.

@yakoSin Bunun sosyal medya bağımlılığı ile alakası yok. Sen şimdi Technopat'a giriyorsun. Peki sen teknoloji bağımlısı mısın? Bilmiyorum ama birilerine sosyal medya bağımlısı, asosyal dediğine göre üstün bir varlık olarak değilsin (!) Ben açıkçası alacağım telefonda ara sıra bile olsa kullandığım uygulamaları( Mesela Whatsapp! ) olmasını isterim. Ben demiyorum ki Huawei'e uygulama çıkartmayacaklar. Uygulanma ihtimali üzerinden konuşuyorum.
Ben kimseyi sosyal ya da asosyal olarak sınıflamam. Anlatmak istediğim uygulama bağımlılığı. Filanca uygulamayı çalıştırmıyor yada uygulama yok diye koskoca bir markanın biteceğini düşünmek saçma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben diyeceğimi dedim dostum. Daha da bu konuda tartışmayacağım, siz Amerikan hayranlığınıza devam edin :). Yoğurt mu mayalıyoruz yıl sonunda görürüz.
Hocam bu nasıl mantık? Ben sana Huawei’in elinde telefonlar için hiçbir şey kalmadı diyorum. Mesele işletim sistemi de değil wifi çipi bile alamayacak durumdalar şu anda.
Arm olmadan 3-4 yıl içinde işlemci yapmaları de mümkün değil, belki de hiç yapamazlar.
Bunları gerçekler, yaparlar ya bir şey olmaz demek mantıklı bir açıkla değil.
Ayrıca bunları söylemekle amerikan hayranlığının ne alakası var? Saçmalıyorsun resmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı