HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Türk bayrağı bana problemli geliyor."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu muhabbet yeni değil. HDP de bu görüşte. Türk halkı değil Türkiye halkı. Türk değil türkiyeliyiz diyorlar. Onlara göre Türk dayatması.

İşte yanlış zaten. HDP söyledi diye CHP'ye oy verenler vatan haini ilan edilirken bu parti söyleyince kimsenin sesi çıkmıyor. Bu açıklamadan sonra aynı şeyi HDP söylesin a haberde izlersin millet ittifakının gizli ortağı HDP şunu bunu demiş diye.

Son zamanlarda özellikle de halkın birçok farklı kesiminin ana muhalefetten istemiş olduğu 2 başkanın da görevinin Cumhurbaşkanlığı ile ilgili olarak açıklanmasından sonra mevcut hükümette net bir şekilde oluşan ''2 ay sonra gideceğiz'' paniği, seviyeyi Türkiye Cumhuriyeti için bir ayıp olan maymuncu gerici YRP ile Hizbullahçı gerici HÜDA-PAR ile işbirliği yapmaya kadar düşürmüş durumda.

Türk siyasetinde tencerelerin bu şekilde yuvarlanarak kapağını buluyor olması, bu seçimin Türkiye Cumhuriyeti için ne kadar da kritik olduğunu bir kez daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Özellikle de son zamanlarda Twitter'da ve forumlarda düzenli olarak incelemiş olduğum, ''Rende binasından'' çıkma olan mevcut hükümetin trol ağı bile bu konu ile ilgili ağzını açamıyor konumda şu anda. :)

Son düzenleme:
İşte yanlış zaten. HDP söyledi diye CHP'ye oy verenler vatan haini ilan edilirken bu parti söyleyince kimsenin sesi çıkmıyor. Bu açıklamadan sonra aynı şeyi HDP söylesin a haberde izlersin millet ittifakının gizli ortağı HDP şunu bunu demiş diye.

A haber umumda değil. Öz eleştiri apmak lazım. HDP aynısını söyleyince CHP bunu kabulleniyor partiden ve tabandan tepki çıkmıyor.

A haber umumda değil. Öz eleştiri apmak lazım. HDP aynısını söyleyince CHP bunu kabulleniyor partiden ve tabandan tepki çıkmıyor.

İnsanların eleştirdiği nokta HDP söyleyince millet ittifakını suçlayanlar bu parti söyleyince cumhur ittifakına ses çıkarmıyor. Bizde diyoruz ki orada laf ediyosanız burada da edin. Bu forumda çok dikkatimi çekti bu konu. Birkaç tane AKP'li arkadaş var bu tarz konulara gelipte mesaj yazamıyolar. Yazanda senin gibi HDP diyor işte. Bu özerklik cart curt olmayacak boş iş. Ama HDP dedi diye alakam olmadığı halde sırf muhalefeti destekliyorum diye beni vatan haini ilan edenler aynı söylemi kendi destekledikleri siyasi grup yapınca sesini çıkarmıyor.

İnsanların eleştirdiği nokta HDP söyleyince millet ittifakını suçlayanlar bu parti söyleyince cumhur ittifakına ses çıkarmıyor. Bizde diyoruz ki orada laf ediyosanız burada da edin. Bu forumda çok dikkatimi çekti bu konu. Birkaç tane AKP'li arkadaş var bu tarz konulara gelipte mesaj yazamıyolar. Yazanda senin gibi HDP diyor işte. Bu özerklik cart curt olmayacak boş iş. Ama HDP dedi diye alakam olmadığı halde sırf muhalefeti destekliyorum diye beni vatan haini ilan edenler aynı söylemi kendi destekledikleri siyasi grup yapınca sesini çıkarmıyor.
Ben de tam tersini görüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı