HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Türk bayrağı bana problemli geliyor."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela bunlar neden parti? Partiyse neden şuanki iktidar bunu yanına alıyor? Bu iktidarın birazcık kazanmaya niyeti varsa bu partiyle anlaşmayı bırakmalı, yada bırakmasın işimize gelir. Hüda Par lütfen Erdoğana söyle de oda aynısını desin, nolurrr :)

AKP ile muhafazakarların oyunu alalım, MHP ile milliyetçilerin oyunu alalım, HÜDA-PAR ile Hizbullahçıların ve Şeyh Saidçilerin oyunu alalım.

CHP'de Atatürk'ün partisi diye Atatürkçülerin oyunu alalım, IYI Parti ile AKP-MHP'den çıkma ülkücülerin oyunu alalım, DEVA ile liberallerin oyunu alalım, Saadet ile muhafazakarların oyunu alalım gibi saçma omurgasız hareketler görüyor Türkiye siyaseti.

Ne cumhur ne millet, tek yol Memleket...

Hocam en büyük düşman HDP varken hüdapar ile ilgilenmek mantıklı değil. Bakon bugün İstanbul'da HDP'li kalabalık apo sloganlarıyla yeri inletiyor. En büyük tehdit bunlar. Hüdaparın tabanı yok onları feshetmek devlet için işten bile değil. Ama HDP partisi kapatılsa yenisi açılıyor büyük dış destek alıyor. Bir HDP'li tutuklanınca ertesi gün mecliste önerge veriliyor. HDP'nin kabullenilmesini kabullenemiyorum ben.
HDP kendi başına (ve sosyalist küçük partilerin ittifakı ile) seçimlere girip milletvekilleri ve belediye başkanları çıkarıyor. Bu durumun Millet İttifakı ile bir ilgisi yok. Millet İttifakı diye bir şey yokken bile başarıyordu bunu.

Hüda-Par ise direkt Cumhur İttifakı içinde ve AKP listelerinden seçime giriyor.

AKP'yi, MHP'yi, BBP'yi nasıl bir sınav bekliyor acaba? Altı üstü binde 2 oyu olan Hüda-Par için sergilenen bu tutumu ve milliyetçi "yerli ve milli" geçinen partilerin seçmenini kaçırma riskini anlayabiliyor musunuz?

Çetelerle, mafyayla o kadar içice geçtiler ki hepsi birbirini kollamak zorunda kalıyor. Parti kadroları ne yaparsa yapsın sonuca halk karar verecek sonuçta.

Daha Hüda-Par ittifaka girmeden önce oyu %5 seviyesine gerileyen MHP ve %1'i bile zor alan BBP seçmeni bu ittifaka nasıl oy verecek?

Uzun lafın kısası iktidar ortakları çoktan kaybettiğini çok iyi bilip tüm suç ortaklarını akıllarınca koruma altına almaya çalışıyorlar.
Bakanların milletvekili olması gerekmezken hepsini aday yapıyorlar. Oy açısından çok zarar verecek Hüda-Par'ı ittifaka dahil ediyorlar.
MHP'nin ve BBP'nin (en azından tabanlarının) artık burada durabilmesi mümkün değilken kadroların kendi tabanlarına ihaneti var ortada.

Son düzenleme:
Aslında Hüda-Par desteklenmeli , Hüda-Par ne kadar güçlü olursa Türkiye ye çok çektirir diye düşünüyorum . Türkiye ne kadar zarar görürse insanlar ne kadar zarar görürse bu obsesyonun ve bilişsel kopukluğun bir noktadan sonra kalkacağı düşüncesi içerisine girdim .

Bu psikoz ortadan kalkar , her ne kadar terörün yönetimi yapılsa da oldukça şiddetli bir terör bir süre sonra file veriyor o etki alanını kırıyor .

Cumhuriyet böyle kuruldu çünkü , Türkiye işgal edilebilir büyük bir kıyım iç savaş olabilir , çünkü

her ne kadar cezai ehliyeti olmayan insanlar sonuna kadar bu hoşgörü toleransından sınırları zorlasa da düşük algısıyla ortamı patoz etse de !

Özellikle de bu kronik obsesyonlar da tek çare bunların oldukça ağır şiddette eylemsel ve davranışsal bozukluklara maruz kalması .

Hüda-Par Türkiye'yi böyle bir yola sokacaksa o zaman Türkiye için bir umut olur diye düşünüyorum .

Örneğin Kahramanmaraş depremini inceleyiniz , Ne dediğimi anlarsınız , Depreme kadar hiç dillenmeyenler deprem de dillendi ya .

İşte Deprem her gün olsaydı ve her gün on biner on biner kayıplar olsaydı , bir noktadan sonra insanlar bu dehşeti kaldıramayacaklar , haliyle de bu terörün yönetiminin yapılması da oldukça zor ve imkansız hale gelecektir ..

Örneğin Türkiye cumhujriyeti'nin gerçek kuruluş hikayesine ve milli mücadeleye bakınız anlarsınız

AKP ile muhafazakarların oyunu alalım, MHP ile milliyetçilerin oyunu alalım, HÜDA-PAR ile Hizbullahçıların ve Şeyh Saidçilerin oyunu alalım.

CHP'de Atatürk'ün partisi diye Atatürkçülerin oyunu alalım, IYI Parti ile AKP-MHP'den çıkma ülkücülerin oyunu alalım, DEVA ile liberallerin oyunu alalım, Saadet ile muhafazakarların oyunu alalım gibi saçma omurgasız hareketler görüyor Türkiye siyaseti.

Ne cumhur ne millet, tek yol Memleket...

Aslında hüda-par desteklenmeli, hüda-par ne kadar güçlü olursa Türkiye'ye çok çektirir diye düşünüyorum. Türkiye ne kadar zarar görürse insanlar ne kadar zarar görürse bu obsesyonun ve bilişsel kopukluğun bir noktadan sonra kalkacağı düşüncesi içerisine girdim.

Bu psikoz ortadan kalkar, her ne kadar terörün yönetimi yapılsa da oldukça şiddetli bir terör bir süre sonra file veriyor o etki alanını kırıyor.

Cumhuriyet böyle kuruldu çünkü, Türkiye işgal edilebilir büyük bir kıyım iç savaş olabilir, çünkü.

Her ne kadar cezai ehliyeti olmayan insanlar sonuna kadar bu hoşgörü toleransından sınırları zorlasa da düşük algısıyla ortamı patoz etse de!

Özellikle de bu kronik obsesyonlar da tek çare bunların oldukça ağır şiddette eylemsel ve davranışsal bozukluklara maruz kalması.

Hüda-par Türkiye'yi böyle bir yola sokacaksa o zaman Türkiye için bir umut olur diye düşünüyorum.

Örneğin Kahramanmaraş depremini inceleyiniz, ne dediğimi anlarsınız, depreme kadar hiç dillenmeyenler deprem de dillendi ya.

İşte deprem her gün olsaydı ve her gün on biner on biner kayıplar olsaydı, bir noktadan sonra insanlar bu dehşeti kaldıramayacaklar, haliyle de bu terörün yönetiminin yapılması da oldukça zor ve imkansız hale gelecektir.

Örneğin Türkiye cumhujriyeti'nin gerçek kuruluş hikayesine ve milli mücadeleye bakınız anlarsınız.

PKK'nın 40 yılda yapamadığını hüdapar mı yapacak? Trabzon'da eşe dosta haber salsak hüdaparı bitiririz. Türkiye cumhuriyetine hakaret ettiğinizin farkında değilsiniz.

PKK'nın 40 yılda yapamadığını hüdapar mı yapacak? Trabzon'da eşe dosta haber salsak hüdaparı bitiririz. Türkiye cumhuriyetine hakaret ettiğinizin farkında değilsiniz.

PKK dediğiniz şeyin Yok Şeyh Sait Yok Kürt Tealliler yok Tunceli yok bilmem ne , ya bakma cumhuriyetin 100 yıllık sorunu bunlar da Bir düşün PKK hep var örneğin babam Elazığ'da sıkı yönetimde askerlik yaparken ben yıllar yıllar yıllar sonra gittim Diyarbakır'da terörde yaptım askerliği ..

Daha rahat anlamanız için neyin değişmediğiyle alakalı :

Babam Elazığ da istihkam çavuş mezarcıydı İS.çvş ayrıca sıkı yönetimde yol kontrol arama yapıyordu Onbaşı olarak gitti 4.ordudan ( Ege ordusu ilk çıkışlı ) 3.orduya gitti .

Bende Ege ordusu onbaşı olarak 2.orduya gittim Mknz.Çvş yol kontrol nokta emniyet sınır nöbetleri Nöbetçi çavuşluk yapıyordum .

İkimizde Terörde yaptık , İkimizde de PKK vardı , 2.ordu misyonunda ve 3.ordu misyonunda hala PKK bir tehdit Suriye Irak için .

TEK FARK , BEN ASKERLİK YAPARKEN ARAYA BİR DE İŞİD KAYNADI .

Baba oğul dediğim şey yıllar yıllar yıllar yıllar yıllar iki nesil demek , iki nesil de aynı muhabbet !

Şimdi sormam gereken soru şu !

Bu sorun neden böyle sürüp sürüp sürüp durur , demek ki yeterince acıtmadığı için

Not :
Burada uyarılmaktan bahsediyorum . Yeterince uyarılmadığı için !

BİZİM gibi mallar bu milletin her türlü pisliğine rağmen onları almaları gereken HAYAT dersinden mahrum bıraktıkları için onları koruyarak : haliyle de melekesi olmayan akli fikri olmayan milletimiz zannediyor ki :

Misal depremi ele al 50 000 kişi öldü , çünkü ölmeleri gerekiyordu. Çünkü depreme rüşvet veremezsin deprem sen bizim gibi ol şerefsiz namussuz ol deprem diyemezsin çünkü deprem de milletimizin tiniyetinde müsvedde-i insanlık durumu yok .

Aynı şekilde artık insanlar doğrudan doğruya azıcık şeref namus haysiyet sahibi olana kadar :

doğrudan doğruya sergiledikleri davranışların icra ettikleri eylemin sonuçlarına katlanmalılar ve bunu idrak etmeliler .

Yani bir şerefsizlik namussuzluk müsvedde olma durumunda başlarına ne geleceğini

MELEKELERİ olmadığı için zoolojik olarak öğrenmeliler , çünkü bizim insanımıza sosyolojik bir şey anlatamazsın , çünkü insanımız o kadar cahil ki insanımsı sınıfında anca zoolojik bir öğrenme metoduyla anlatabilirsin !

Kedi köpek nasıl eğitim alıo : KLASİK KOŞULLANMA DEMİ ÇOK AZ BİDE EDİMSEL

KOŞULLANMA HA İŞTE !
Aynı şekilde bizim millet de şartlı refleks bunu öğrenecek öyle güdülenecek motiv olacak , böyle böyle pekiştirecini nereden alacağını öğrenecek

Bakma millet dediğime , milletin bunla alakalı bir folklorik pratiği rutini vardır bizde var mı yok demek ki millet değil koyun sürüsü bu millet

Dolayısıyla zor yoldan öğrenmeli millet şerefi namusu haysiyeti onuru ilkeyi prensibi

Son düzenleme:
Şimdi bu açıklamayı millet ittifakı yapsaydı vatana millete ihanet, terör yandaşlığı, halkı bölmek ve kışkırtmak suçlarından, bütün ittifakı içeri alırlardı.

HDP bunlarin yaninda hiçbir şey.

HDP de aynı aslında sadece bunlar her şeyi çok açık ediyor ve nasıl korkmadıklarını anlamış değilim hükümeti arkaya almanın faydaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı