HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Türk bayrağı bana problemli geliyor."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende kürt bayrağını problemli görüyorum gerçi öyle bir bayrak var mı adamlar Senegal bayrağı koyuyor.

Bayrağın kendinden her anlamda iyi olması batmış demek ki...

Şimdi battığı bayrağın devleti hükümeti yürütmesi yargısı yasaması da aynı idolden , demek ki batan yok , sadece benim anladığım her ne kadar ben demek istemesem de senin anlayabilmen için sana bunu söylemem lazım :

Sana batmış , ona batmamış . Çünkü ona batsaydı senin yürütmen yasaman yargın hepiciği bu ideolojik bütünlükten olmazdı . Seninki eristik sav , bu arada bayrakların anlamını verdim .

Not : Bende senin düşündüğünü düşünüyorum .

1679527842300.png

Kitap Kuran , Güneş İran Fars güneşi , Yeşil de genel geçer İslam yeşili

1679527968773.png

Bu da ne olduğunu anlatmaya gerek yok , Evet Yeşil de İslam fars genel geçer yeşili ! Kürt Hizbullahı .

Bayrağın kendinden her anlamda iyi olması batmış demek ki...

Bunlar hdp ile görüştükleri için artık milliyetçi tavır almaya başladılar. Herşey oy için. Fıtratlarında ise oy vermek şirktir.

RTE: "Hüda-Par yerli ve millidir"

Çevik kuvvet eğitim sahalarından yetişen militanları düşününce bu söz pek de yalan değil.
Garip olan derin devletin tüm kozlarını bu kadar göze sokması. Hizbullah aktifken bile bu işler gizlenirdi. Dürüst personel bunlara karşı mücadele ederdi. En çok bilineni merhum Gaffar Okan'dı.
Adamı şehrin göbeğinde ve emniyet merkezine 500m mesafede kaç militan taradı. Gaffar Okan'la birlikte yanındaki koruma personeli de katledildi.
Ellerini kollarını sallayarak, üstelik yaralı militanlarını da yanlarında götürerek kayboldular.
Saldırıdan önce şehrin elektriğini kestiler. Saatlerce elektrik açılmadı.
Yani baştan sona organize "yerli ve milli" derin devlet operasyonu idi.
RTE pek de yalan söylemiyor.

Ülke yolsuzlukta mahvoldu, en kısa süre de terk etmek farzdır artık :d.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı