HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: "Türk bayrağı bana problemli geliyor."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İronidir umarım.
Malesef değil.
Milliyetçiler, MHP kadrosundan bu ittifaka itiraz bekliyorsa yanlış tarafa sesleniyor. Bu ittifaktan kurtulması gereken MHP değil, bilakis AKP'dir.

Erdoğan yenildiği zaman, AKP'de buna itiraz edip yenilik arayışına girenler olacaktır. Ama MHP'de Bahçeli ölene kadar öyle bir şey göremezsiniz.

Maalesef değil.
Milliyetçiler, MHP kadrosundan bu ittifaka itiraz bekliyorsa yanlış tarafa sesleniyor. Bu ittifaktan kurtulması gereken MHP değil, bilakis AKP'dir.

Erdoğan yenildiği zaman, AKP'de buna itiraz edip yenilik arayışına girenler olacaktır. Ama MHP'de Bahçeli ölene kadar öyle bir şey göremezsiniz.

Te**lek bahçelinin siyasette etkisini bırak derin devlette işi yok kanka hayal görüyorsun.

Hüda-Par, Bahçeli gibilerin emir kuludur. Hüda-Par AKP'ye biat etmez, derin devlete ve şu anki MHP'ye eder.

AKP'nin uydurduğu derin devlet mi? Eskide kaldı derin devlet mevzusu. Tüm kadroların içine kadar girmiş Siyasal İslamcılar AKP bir seçim daha kazanırsa, bize düşen tek şey Enver gibi dağa çıkmak olur.

Çok değil İSLAM FEDERE DEVLETİ : 28 ŞUBAT :

Bu arada lütfen size attığım videonun içindeki flamalara şuna buna bakınız .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kürt hizbullahı , Hür Dava , doksanların sonu 2000 binler arası teröre girmekten ziyade ben şuna girmeyi düşündüm .

Kürt Hizbullahı Popüler Fars kültürünün ürünlerindendir , Misal Tarikatlar örneğin Popüler Arap kültüründen ya :

Örneğin : Hür DAVA partisi , HÜDA PAR , Hüda arkadaşlar Farsça tanrı demektir , PAR da çeşme demektir , HÜDA PAR olunca tanrı çeşmesi olur !

Hani Kürt Hizbullahı genel geçer Fars islam yeşili kullanır ya ha işte HÜDA PAR da aynı şekilde genel geçer İslam FARS yeşili kullanır .

O HÜDA_PAR DA ki Güneş de İran Fars güneşidir , Sayısız İran FARS tesirinde tarihteki devletler de de hep o İran FARS güneşini görürsünüz sancaklarında bayraklarında :

Hani O kitap da ne ola ki ? : KURAN :

Hani Camiler de Kuran okurken işte hani o KURAN'I koyduğunuz da KİTAB'IN açık hali var ya işte ha o işte o :

YERLİ VE MİLLİDEN ziyade , HÜDA-PAR İRAN ekolündendir FARS ürünüdür .

Misal bir ara Furkan Hareketinden konuşmuştuk misal o da MISIR ekolünden Arap ürünüdür .

Misal Menzil Her ne kadar Buhara Taşkent den çakma ürünler sanılsa da aslında Menzil bir ARAP ürünüdür .

Evet Arap yada Fars ise yerli ve milli olur , Çünkü Türkiye bir ARAP devleti milleti de Arapdır.

Nasıl Mısırlı Suriyeli ama bunlar arap ise , Türkiyeli de bir Araptır .

Ne diyeyim .

RTE: "Hüda-Par yerli ve millidir"

Çevik kuvvet eğitim sahalarından yetişen militanları düşününce bu söz pek de yalan değil.
Garip olan derin devletin tüm kozlarını bu kadar göze sokması. Hizbullah aktifken bile bu işler gizlenirdi. Dürüst personel bunlara karşı mücadele ederdi. En çok bilineni merhum Gaffar Okan'dı.
Adamı şehrin göbeğinde ve emniyet merkezine 500m mesafede kaç militan taradı. Gaffar Okan'la birlikte yanındaki koruma personeli de katledildi.
Ellerini kollarını sallayarak, üstelik yaralı militanlarını da yanlarında götürerek kayboldular.
Saldırıdan önce şehrin elektriğini kestiler. Saatlerce elektrik açılmadı.
Yani baştan sona organize "yerli ve milli" derin devlet operasyonu idi.
RTE pek de yalan söylemiyor.

AKP'nin uydurduğu derin devlet mi? Eskide kaldı derin devlet mevzusu. Tüm kadroların içine kadar girmiş Siyasal İslamcılar AKP bir seçim daha kazanırsa, bize düşen tek şey Enver gibi dağa çıkmak olur.
Siyasal İslamcılar geniş bir cenah.
Tarikatların her biri derin devletin kullandığı ölçüde izin verdiği yapılar. Derin devlet ve tarikatlar varken AKP diye bir şey yoktu. Ama Erbakan'ı devredışı bırakıp AKP'yi yaratan da onlardı. Haddini aşanın tepesine binerler.

Moderatörler konuyu onaylamayacaktır : O yüzden az önceki mesajımı açmak üstüne buraya kopyasını bırakıyorum :

Çünkü technopat moderatörlerinin böyle bir sorunu var değinmeye gerek yok .

@izmirkartali

Z kuşağı arkadaşlarımız için : onların anlayabileceği dilde bir VİDEO edit şeklinde önce konuyu açıyorum :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Z kuşağı arkadaşlarımızın ; İslam FEDERE devleti KÖLN , flamalara ve ortama çok dikkat etmelerini istiyorum .
1679573753104.png

Genel geçer İran Fars İslam yeşili üzerine , kelime-i şehadet şeklinde .
1679573802011.png

Genel geçer Fars İslam yeşili üstüne , gene aynı muhabbetler .
1679573835445.png

Genel geçer Fars İslam yeşili üstüne , Geleneksel İRAN FARS güneşi , Camilerde gördüğünüz Rahle üstündeki Kuran'ın açıkken ki hali , Aşağıda da HÜDA = TANRI , PAR = ÇEŞMESİ şeklindeki benzetme .

Z kuşağı olarak örneğin ; Şu an yaşadığınız sosyokültürel buhran , Y Kuşağı olarak doksanlar ve sonu bendenizin döneminde ülkemizin sosyokültürel ve sosyo-demografik bir ara metodolojik olarak irdelediğim bir düşüntü yazımdan görseller :

1679573874732.png

27 Şubat 1997'de yapılan yaklaşık 32 milyon insanın katıldığı : Süresiz aydınlık için bir dakika karanlık eylemi :

1679573909680.png

Peşi Sırada 28 ŞUBAT TSK RÖNT BALANS AYARI , TANK YÜRÜTME !

1679573942250.png

Sürekli kötülenen ve BATI figürü özellikle de muhalif gruplarca sürekli olarak yıpratılan , Sürekli darbeci darbeci darbeci özgürlük demokrasi gibi erdem sinyalleriyle süreğen şekilde itibarsızlaştırılan ve dillerde sürekli 28 şubat 28 şubat , Sizce de TSK ve işbu 28 Şubat süreci yanlış mıymış ?

28 ŞUBAT TSK'NIN tamamen ele geçirilmesinden ve yeniden yapılandırılmadan önceki son savunma refleksiydi ülkenin :

Ve TSK'yı bu süreçte yıpratan da onu itibarsızlaştıran da sürekli kötüleyen ve sürekli şeytanlaştıran da : Bugünün muhalifleriydi , Bugünün muhalif figürleriydi , Bugünün BATI grubu STK'ları , Bugünün muhalif figürleriydi !

Teşekkürler .

Görüldüğü üzere ; 28 ŞUBAT ÇELİK ÇEVİK PENÇE KİLİT KARDAK ve sayısız bir çok harekattan sonra , nihayetinde yönünü Bir dakika karanlık sürekli aydınlıkla ANKARA'ya çevirmiş , ve SİNCAN'DA tank yürütmeden demokrasiye rönt balans ayarı son mukavemet ve refleks gösterimidir 28 Şubat .

Siyasal İslamcılar geniş bir cenah.
Tarikatların her biri derin devletin kullandığı ölçüde izin verdiği yapılar. Derin devlet ve tarikatlar varken AKP diye bir şey yoktu. Ama Erbakan'ı devredışı bırakıp AKP'yi yaratan da onlardı. Haddini aşanın tepesine binerler.

Son düzenleme:
Burada kural var diye küfür edemiyorum diğer türlü oruç tutuyorum diye küfür edemiyorum vallaha bu kansızlar insanı dininden soğutur bunların parti kurmayı bırak ülkede barınamaması lazım adam hizbullahı terör orgütü olarak görmüyorum diyor İsveç falan deseydi bunu AKP'li dayılar ağız dolusu küfür ederlerdi ama reisin ittifağında ya ses çıkarmıyolar AKP'yi savunmaya çalışan babama gösterdim bu hüda partisini sesini çıkartamadı artık AKP'ye vermeyecek oyunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı