Humble Bundle Call of Duty Black Ops 4 Hediyesi

41326

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, Humble Bundle sitesinde aylık üyelik (12 Dolar) sisteminde bu ay Call of Duty Black Ops 4 veriliyor.

Black Ops 4 ve yanında galiba 6 oyun daha veriliyor ve sınırsız olarak bizde kalıyor.

Aylık üyeliği sırf black ops 4 için almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Almayı düşünüyorum.Şu anda sistemim sıkıntılı ama kalsın kütüphanemde sistemi ryzene upgrade edeceğim zaman yüklerim.

Arkadaşlar merhaba, Humble Bundle sitesinde aylık üyelik (12 Dolar) sisteminde bu ay Call of Duty Black Ops 4 veriliyor.

Black Ops 4 ve yanında galiba 6 oyun daha veriliyor ve sınırsız olarak bizde kalıyor.

Aylık üyeliği sırf black ops 4 için almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Yani 1 aylık 12 dolar ama o ay ki abonelik süresi bitince oyunlar yine mi bizde kalıyor?

Yani 1 aylık 12 dolar ama o ay ki abonelik süresi bitince oyunlar yine mi bizde kalıyor?
Aynı şeyi ben de merak ediyorum, eğer öyleyse bu ayki paketi ben de almak istiyorum.

Diğer oyunları tam bilmiyorum ama black ops 4 bizde kesin kalıyor. Ama galiba diğer oyunlar da bizde kalıyor.

Not: Black Ops 4 için boşuna almayın çünkü şu anda PC platformunda oyun bitti. Oyuncu sayısı çok az verdiğiniz paraya değmez.

O paket aylık abone paketi gibi bir şey. Siz abone oluyorsunuz ve o oyunları indirimli almış oluyorsunuz. Oyunlar tamamen sizde kalıyor.

Hala satın alınabiliyor mu? Call of Duty'nin yeni oyunu çıkacak. Bir daha almak istemem.
Black Ops 4 için boşuna almayın çünkü şu anda PC platformunda oyun bitti. Oyuncu sayısı çok az verdiğiniz paraya değmez. Bence bekleyin çünkü galiba önümüzdeki sene modern warfare 4 gelebilir ki inşallah gelir , onu alırız.

Black Ops 4 için boşuna almayın çünkü şu anda PC platformunda oyun bitti. Oyuncu sayısı çok az verdiğiniz paraya değmez. Bence bekleyin çünkü galiba önümüzdeki sene modern warfare 4 gelebilir ki inşallah gelir , onu alırız.
Aktif olarak oynuyorum ve oyun gayet keyifli. "Oyun bitti" ifadesi nasil bi' sacmaliktir anlamis degilim. Onumuzdeki sene MW4 gelme ihtimali oldugu icin BO4 almamalarini mi oneriyorsunuz yani? Bu nasil bi mantiktir? O zaman onumuzdeki senelerde GTA 6 cikma ihtimali oldugu icin kimse GTA 5 almasin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı