Humble Bundle indirimleri!

Aynısı bana da oldu hocam ilki iptal edildi fakat bir süre sonra para geldi hesaba, muhtemelen yurt dışı olduğu için gecikebilir sonra 2. sefer satın aldım kodlar elime ulaştı.

İnşallah gelir hocam. Dün sipariş iptal olduğu an param direkt geri yattı ama şu an böyle. Umudum geri yatması yönünde. Destek ekibinede yazdım cevap bekliyorum.

12 saat içinde kodu veriyor.
Dün genel bi problem vardı galiba. 3 tane siparişimi iptal ettiler sonuncusunun parasını hala geri vermediler. Daha önce bu siteden 3 kere alışveriş yaptım. Dün de bi oyun almıştım. Hepsinin kodu 1-2 dk içinde gelmişti. Şu an bi çok kişinin siparişlerini iptal ediyorlar. Umarım en kısa sürede problemi çözerler.

Dün genel bi problem vardı galiba. 3 tane siparişimi iptal ettiler sonuncusunun parasını hala geri vermediler. Daha önce bu siteden 3 kere alışveriş yaptım. Dün de bi oyun almıştım. Hepsinin kodu 1-2 dk içinde gelmişti. Şu an bi çok kişinin siparişlerini iptal ediyorlar. Umarım en kısa sürede problemi çözerler.
Benimki 12 saat içinde onaylanıyor ama neden birden fazla kez onaylamaya çalışıyorlar anlamadım. Her sipariş için 12 saat bekliyorum.

Dün genel bir problem vardı galiba. 3 tane siparişimi iptal ettiler sonuncusunun parasını hala geri vermediler. Daha önce bu siteden 3 kere alışveriş yaptım. Dün de bir oyun almıştım. Hepsinin kodu 1-2 dk içinde gelmişti. Şu an birçok kişinin siparişlerini iptal ediyorlar. Umarım en kısa sürede problemi çözerler.

Aynı sorun bende de var ne paramı iade ettiler ne ürünü verdiler ne de maile cevap veriyorlar

Geri
Yukarı