Hummel marka ayakkabı bir numara büyüğüyle değiştirilir mi?

esekbogan

Decapat
Daha fazla  
Cumartesi günü Hummel'dan 44 numara ayakkabı aldım. Bugün pazartesi ayakkabıyı giyindim, ayağımı çok sıkıyor. 45 numara ile değişimi yapılır mı?

Cumartesi günü Hummel'dan 44 numara ayakkabı aldım. Bugün pazartesi ayakkabıyı giyindim, ayağımı çok sıkıyor. 45 numara ile değişimi yapılır mı?
Evet değiştirilir. Ben de normalde 41 giyiyorum. 41 alayım dedim bir ayağım tam olurken diğeri biraz sıktı parmak ucumdan. Gidip 42 ile değiştirdim. Yazlık çorap ile sıkı olan tam olurken, tam olan çok az gevşek kaldı ama her türlü sıkmasından iyidir. Siz bir de çok sıkıyor demişsiniz. Bence değiştirmelisiniz.

Evet değiştirilir. Ben de normalde 41 giyiyorum. 41 alayım dedim bir ayağım tam olurken diğeri biraz sıktı parmak ucumdan. Gidip 42 ile değiştirdim. Yazlık çorap ile sıkı olan tam olurken, tam olan çok az gevşek kaldı ama her türlü sıkmasından iyidir. Siz bir de çok sıkıyor demişsiniz. Bence değiştirmelisiniz.
Tabanı biraz pislendi ama

Bildiğim kadarıyla ayakkabı dışarıda giyildiyse değişimi mümkün olmuyor. Ama ayakkabı üretimi gereği sorunlu olduğu için bir sıkıntı yaşıyorsanız satıcı bunu inceler. Eğer değişim kabul etmezse Tüketici mahkemesi ilgileniyor bu tür konularla. Çok fazla uğraşmayayım yani sıkma derecesi fazla değilse ayakkabının, bir ayakkabı tamircisinde esnetme yaptırabilirsin :) Her ayakkabıyı aldığım gün evde 5 6 saat giyerim. Mağazada rahat olan ayakkabının bile uzun süreli giyimde nasıl bir yan etki yaratacağı belli olmaz.

Bu arada bazı insanların ayakları asimetrik olabiliyor. Yani uzunluk ve genişlik farklılıkları gayet normal. Bende de sol taraf her zaman sıkar birazcık sağa nazaran.

Tabanı biraz pislendi ama
ne kadar süre geçti üstünden ?
Bu arada bazı insanların ayakları asimetrik olabiliyor. Yani uzunluk ve genişlik farklılıkları gayet normal. Bende de sol taraf her zaman sıkar birazcık sağa nazaran.
evet öyle ben asimetrik biriyim. Sağ kulak deliğim sol kulak deliğimden büyük, sağ elim soldan. sol ayağım sağdan büyük :D

Yeni konular

Geri
Yukarı