Oyun Hunt Showdown 43,60 TL!

Oyuna sahibim çok eskiden birkaç kez girip çıktım hiçbir DLC'sine sahip değilim almaya değer bir DLC var mı bilgilendirir misiniz?

DLC'ler avcı görünüşü ve birkaç silah görünüşü içeriyor. İnceleyip hoşuna gidenleri alabilirsin. Son 2 DLC hariç zaten alınabilecek seviyede ve %50 civarı indirimlere girebiliyor. Almasanız da olur, sadece kozmetik. Ben azrail DLC'sini beğendiğim için indirimde almıştım, tavsiye ederim.

DLC'ler avcı görünüşü ve birkaç silah görünüşü içeriyor. İnceleyip hoşuna gidenleri alabilirsin. Son 2 DLC hariç zaten alınabilecek seviyede ve %50 civarı indirimlere girebiliyor. Almasanız da olur, sadece kozmetik. Ben azrail DLC'sini beğendiğim için indirimde almıştım, tavsiye ederim.

Teşekkür ederim cevabınız için bahsettiğiniz DLC’ye bakacağım sağolun.

Ben pek tavsiye etmiyorum oyunu.

Arkadaşımla oynuyorduk ve oynarken nedense dokuların yüklenmesi on yıl sürüyor. Bilgisayarımız da fazlasıyla yeterli bu oyun için. Grafik kalitesi değişince de fark etmiyor. SSD/HDD'ye yüklü olması da fark etmiyor. Reddit'e vs. bakınca bir sürü kişinin bunu yaşadığını gördük ve adam akıllı bir çözüm yok.

Bunun dışında oyun bir sürü gerilla dolu. Sizi 2000 saat oynamış adamlarla eşleştiriyor. Kazanma şansınız yok gibi bir şey. Şanslıysanız birkaç kere kazanıyorsunuz. Nasıl, nereden ve neden öldüğünüzü bilmeden ölüyorsunuz. Siz belirli bir mesafeden 3-4 kere sıkmanız lazımken adam sizi göremediğiniz bir uzaklıktan tek mermiyle öldürüyor.

Oyunu seviyoruz normalde. Güzel bir oyun. Atmosfer, grafikler, müzikler, oynanış vs. çok güzel. Oynamaya devam da etmek istiyorduk fakat bu iki sorun yüzünden bıraktık. Arada girip kaybedip silesi geliyor insanın. O kadar güzel normalde. Keşke sadece PvE seçeneği olsa diyorum bazen.

Eğer oynamak istiyorsanız gerçekten öle öle saatlerinizi vermeniz lazım. Yüksek saatlerden bahsediyorum. Sabır oyunu. Bir iki enayi yaratığı gömerken siz dışarda çıkmalarını bekleyip kendinizi zeki sanıyorsunuz, fakat başka iki-üç tane kendini zeki sanan kişi sizden de uzakta pustuğunuz yerden çıkmanızı bekliyor. Onlardan da zeki iki-üç kişi onlardan da uzakta onların çıkmasını bekliyor. Ha bir de en uzakta bir ekip direkt çıkış noktasını tutuyor ve bu ekiplerin hiçbirinin MMR'ı sizinle aynı değil. Adamlar oyunun ustaları.

Oyunda belli bir seviyeye ulaşıncaya kadar gelmiyor bu herifler ama çok kısa yani azıcık oynayınca MMR'ınız açılıyor ve ondan itibaren bu arkadaşlar skill based matchmaking'i kapadıkları anda ensenizdeler.

İnsanlar hilecilerin de çok olduğundan bahsediyor. Ben hiç görmedim fakat yüksek MMR'larda doluymuş.

Sözüm ona oyun güzel fakat eşleştirme sistemi kötü. Alıp oynayabilirsiniz fakat bunlar aklınızda olsun. Eşleştirme sistemi yok, optimizasyon kötü.

Eki Görüntüle 1679082
Eki Görüntüle 1679083

Eki Görüntüle 1679084

Tam olarak bu insanların dediği gibi. Oyunun her 100 yorumundan 90 tanesi bunları anlatıyor.
Kesinlikle katılıyorum. Bu oyunu doku problemi yüzünden 2 defa alıp 2 defa iade ettim. Üstelik nedense çözmüyorlar veya çözemiyorlar.

Geri
Yukarı