Oyun Hunt Showdown 43,60 TL!

Inarius

Centipat
Ben almayı planlıyorum Crytek Crysis oyunlarına zam yaparsa bu oyunuda boş bırakmazlar bence...

Alın, aldırın. Oyun içi para, eski DLC'ler falan Türk oyuncular için uygun fiyatlı...
Yeni DLC'lerde bu politikayı izlemeyecekler.

Ben pek tavsiye etmiyorum oyunu.

Arkadaşımla oynuyorduk ve oynarken nedense dokuların yüklenmesi on yıl sürüyor. Bilgisayarımız da fazlasıyla yeterli bu oyun için. Grafik kalitesi değişince de fark etmiyor. SSD/HDD'ye yüklü olması da fark etmiyor. Reddit'e vs. bakınca bir sürü kişinin bunu yaşadığını gördük ve adam akıllı bir çözüm yok.

Bunun dışında oyun bir sürü gerilla dolu. Sizi 2000 saat oynamış adamlarla eşleştiriyor. Kazanma şansınız yok gibi bir şey. Şanslıysanız birkaç kere kazanıyorsunuz. Nasıl, nereden ve neden öldüğünüzü bilmeden ölüyorsunuz. Siz belirli bir mesafeden 3-4 kere sıkmanız lazımken adam sizi göremediğiniz bir uzaklıktan tek mermiyle öldürüyor.

Oyunu seviyoruz normalde. Güzel bir oyun. Atmosfer, grafikler, müzikler, oynanış vs. çok güzel. Oynamaya devam da etmek istiyorduk fakat bu iki sorun yüzünden bıraktık. Arada girip kaybedip silesi geliyor insanın. O kadar güzel normalde. Keşke sadece PvE seçeneği olsa diyorum bazen.

Eğer oynamak istiyorsanız gerçekten öle öle saatlerinizi vermeniz lazım. Yüksek saatlerden bahsediyorum. Sabır oyunu. Bir iki enayi yaratığı gömerken siz dışarda çıkmalarını bekleyip kendinizi zeki sanıyorsunuz, fakat başka iki-üç tane kendini zeki sanan kişi sizden de uzakta pustuğunuz yerden çıkmanızı bekliyor. Onlardan da zeki iki-üç kişi onlardan da uzakta onların çıkmasını bekliyor. Ha bir de en uzakta bir ekip direkt çıkış noktasını tutuyor ve bu ekiplerin hiçbirinin MMR'ı sizinle aynı değil. Adamlar oyunun ustaları.

Oyunda belli bir seviyeye ulaşıncaya kadar gelmiyor bu herifler ama çok kısa yani azıcık oynayınca MMR'ınız açılıyor ve ondan itibaren bu arkadaşlar skill based matchmaking'i kapadıkları anda ensenizdeler.

İnsanlar hilecilerin de çok olduğundan bahsediyor. Ben hiç görmedim fakat yüksek MMR'larda doluymuş.

Sözüm ona oyun güzel fakat eşleştirme sistemi kötü. Alıp oynayabilirsiniz fakat bunlar aklınızda olsun. Eşleştirme sistemi yok, optimizasyon kötü.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Tam olarak bu insanların dediği gibi. Oyunun her 100 yorumundan 90 tanesi bunları anlatıyor.

Son düzenleme:
Oynayacak 1-2 arkadaşınız varsa tadından yenmez. Uzun süre oynansa da sıkmayacak bir oyun.
315 saat oynamışım tam. 40 dolarlık oyunu 40 liraya alıyoruz, kaçırmayın bence.
Son şansınız olabilir.

Eğer oynamak istiyorsanız gerçekten öle öle saatlerinizi vermeniz lazım. Yüksek saatlerden bahsediyorum. Sabır oyunu. Bir iki enayi yaratığı gömerken siz dışarda çıkmalarını bekleyip kendinizi zeki sanıyorsunuz, fakat başka iki-üç tane kendini zeki sanan kişi sizden de uzakta çıkmanızı bekliyor. Onlardan da zeki iki-üç kişi onlardan da uzakta onların çıkmasını bekliyor. Ha bir de en uzakta bir ekip direkt çıkış noktasını tutuyor ve bu ekiplerin hiçbirinin MMR'ı sizinle aynı değil. Adamlar oyunun ustaları.
Oyunu tam anlamıyla özetlemişsin dostum. Oyunda amaç pusanları öldürmek ya da iyi pusmayı öğrenmek.

Bayağı fazla hile var oyunda bizzat 300 küsür metreden hs yedim aniden, ismi kare şeklinde olan çinli lavuklar tarafından. Ayrıca shotgun ile pusmak aşırı op bu oyunda. 8 9 kişiyi üst üste vurduğumu bilirim herkesi ben vurup mücadele ediyorum 2v2 kalmışız 10. kişiyide vursam kazanacağım ama bir yere kadar dayanıyorsun senin mücadele ettiğin ganimetin üstüne adamlar hiç kimseyi vurmadan gelip konuyor ve sen ölüyorsun böylede saçma ve insanı sinirlendiren gereksiz bir oyun.

Yukarıda yazılanları okudum da sanırım ben başka bir oyun oynuyorum dedim kendime. Diğer oyunlara kıyasla açılma/yüklenme sürelerinin ne artısı ne eksisi var benim için. Beklerken "ne yavaş yükleniyor ya!" dediğim hiç olmadı. Sistemim de ortalamadır yani pek üst düzey değil.

Eşleştirme sistemi hakkında siz 20 levelken 100 level 55 prestij adam oyununuza gelebilir bu doğru fakat o adam levele göre değil sahip olduğu MMR'a göre sizinle eşleşiyor...

Kazanmanın olduğu bir yerde kaybetmenin de olduğunu unutmamak lazım. Oyuna alışıp kendi taktiklerinizi geliştirerek, kendinize uygun loadout ile girerseniz, pusanı da vurursunuz kaçanı da.

Bu fiyata güzel oyundur alabilirsiniz. Mmr açıldıktan sonra skill based matchmaking i kapamazsanız size yakın oyuncularla eşleşip güzel oyunlar yaşayabilirsiniz.

Oyuna sahibim çok eskiden bi kaç kez girip çıktım hiç bir dlcsine sahip değilim almaya değer bi dlc var mı bilgilendirir misiniz

Geri
Yukarı