Oyun Hunt: Showdown 43,60 TL!

Hocam arkadaş Crysis serilerini beğeniyorsa kış indiriminde set olarak girer packli bir şekilde daha ucuza düşer.

Hocam büyük ihtimalle öyle yapacağım, dediğiniz gibi kış indiriminde Crysis de düşer daha ucuza gelir teşekkürler.

Aldım teşekkürler.
Rica ederim

Efsane bir oyun kesinlikle fiyatını hak ediyor. Bir maçta 12 kişi oluyor haritada oyuna göre 1 ya da 2 adet boss oluyor amaç Boss'u kesip ödülü alıp mapin kaçış noktasına kadar ölmeden varıp kaçman lazım, Boss'u almadan da direk kaçabilirsin. Öldüğün an karakterin sıfırlanıyor tüm silahların gidiyor yeni karakter alman gerekiyor. Ve o karakterinde ki tüm skiller gidiyor. Bu oyunda karakterde ki skiller çok önemli (hızlı ateş, su üzerinde daha hızlı yürüme, nişan alırken elin daha az titremesi vs ). Ve oyunu oynarken ses kasmak çok önemli arkada Slow bir şarkı açıp oynamalık değil (en azından denendi onaylandı :D ) Boss'u kesip defnettikten sonra ekranın ortasında koskocaman defnediliyor yazısı çıkıyor ve haritada Boss'u defnettiğin yer gözüküyor e tabii haliyle tüm oyuncular bulunduğun mekana geliyor ve aşırı aksiyon dönüyor bence kesinlikle parasına değer. Fakat karşınıza 2000+ saatli oyuncu gelirse biraz sıkabilir. Oyunu genelde has kitlesi oynuyor. Ve güzel oynuyorlar.

Sağ olun hocam güzel açıklamışsınız. Büyük ihtimalle kış indiriminde Crysis paketi ile birlikte alacağım.

Hocam büyük ihtimalle öyle yapacağım, dediğiniz gibi kış indiriminde Crysis de düşer daha ucuza gelir teşekkürler.

Rica ederim

Sağ olun hocam güzel açıklamışsınız. Büyük ihtimalle kış indiriminde Crysis paketi ile birlikte alacağım.
Evet hocam kış indiriminde Crytek Action Pack'i alırsanız Hunt 22 TL'ye denk geliyor, cidden çok iyi bir paket oluyor. Eğer Crysis serisini de seviyorsanız mutlaka paket alın.

Hocam Crysis hiç oynamadım veya izlemedim nasıl bir oyundur? Oynadıysanız söyler misiniz veya izlediyseniz.
Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim, bilimkurgu FPS oyunu. Oyunda nanogiysiye sahip bir süperaskersiniz. Bu giysi; güç, hız, zırh, ve pelerin şeklinde özelliğe sahip. Oyunun atmosferi ve o askeri canlandırmak, giysiye sahip olmak çok güzel bir his. Oyun ayrıca Türkçe dublaj ve grafikleri müthiş.

Kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim, bilimkurgu FPS oyunu. Oyunda nanogiysiye sahip bir süperaskersiniz. Bu giysi; güç, hız, zırh, ve pelerin şeklinde özelliğe sahip. Oyunun atmosferi ve o askeri canlandırmak, giysiye sahip olmak çok güzel bir his. Oyun ayrıca Türkçe dublaj ve grafikleri müthiş.
Türkçe dublaj direkt oyunun içinde mi yoksa ayrı bir şey mi kurmamız gerekiyor

Oyun kesinlikle alınır. Çok güzel. 8 saatim var. Ama şimdiden deliler gibi oynamak istiyorum. Sadece PC yasak bana artık :/
Azrail Korkusu kostümünü de indirimde iken almanı şiddetle tavsiye ederim.

Oyun şu an 43,60 TL

Sizce alınır mı? Bu fiyatına değer mi? Nasıl bir oyun? Ne kadar sürüyor? Sarıyor mu?
Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.
Arkadaşın yoksa almaya değmez bence.

Geri
Yukarı