Oyun Hunt: Showdown 43,60 TL!

Oynayabileceğin bir arkadaşın daha varsa bence şu dönemde piyasada olan en güzel oyunlardan. Yerine göre hem sakin hem heyecanlı, bazen aşırı taktiksel bazen de bodoslama dalabileceğin bir oynanışı var. Tek sıkıntı sen daha yeni başlamışken oyunu 500 kere tavaf etmiş kişiler karşına gelebiliyor.

Oynayabileceğin bir arkadaşın daha varsa bence şu dönemde piyasada olan en güzel oyunlardan. Yerine göre hem sakin hem heyecanlı, bazen aşırı taktiksel bazen de bodoslama dalabileceğin bir oynanışı var. Tek sıkıntı sen daha yeni başlamışken oyunu 500 kere tavaf etmiş kişiler karşına gelebiliyor.

Anladım hocam sağ olasın. Kış indirimlerini beklemeli miyim sizce.

Anladım hocam sağ olasın. Kış indirimlerini beklemeli miyim sizce.
Ben bu oyunu uzun süre takip ettim ve 40 TL altına düştüğünü hiç görmedim. Kış indirimlerinde ne olur bilemem ama 43 TL gayet iyi bir fiyat ve sanırım en düşük fiyatlarından biri. Kendim de bu civar bir fiyattan almıştım.

Muhtemelen onlar da zam öncesi bir kıyak yapıyor olabilirler diye düşünüyorum. Yeni yıla çoğu oyun zamlanacak.

1670947536875.png

Oyun şu an 43,60 TL

Sizce alınır mı? Bu fiyatına değer mi? Nasıl bir oyun? Ne kadar sürüyor? Sarıyor mu?
Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.
Hocam oyun şuana kadar en düşük bu fiyata inmiş, daha düşeceğini sanmıyorum. Almak isterseniz kış indirimini beklemenize gerek yok.

Oyun biraz ham yalnız. Yani sizi sarabilir de ama sarmazsa direkt hiç oynamazsınız. Animasyonlar vs. biraz otumsu. Bir de online topluluğu yok o yüzden sürekli oyunu 4000 saat oynamış insanlarla oynamanız olası.

Efsane bir oyun kesinlikle fiyatını hak ediyor. Bir maçta 12 kişi oluyor haritada oyuna göre 1 ya da 2 adet boss oluyor amaç Boss'u kesip ödülü alıp mapin kaçış noktasına kadar ölmeden varıp kaçman lazım, Boss'u almadan da direk kaçabilirsin. Öldüğün an karakterin sıfırlanıyor tüm silahların gidiyor yeni karakter alman gerekiyor. Ve O karakterinde ki tüm skiller gidiyor. Bu oyunda karakterde ki skiller çok önemli (Hızlı Ateş , Su üzerinde daha hızlı yürüme , Nişan alırken elin daha az titremesi vs ) . Ve oyunu oynarken ses kasmak çok önemli arkada Slow bir şarkı açıp oynamalık değil (en azından denendi onaylandı :D ) Boss'u kesip defnettikten sonra ekranın ortasında koskocaman defnediliyor yazısı çıkıyor ve haritada Boss'u defnettiğin yer gözüküyor e tabii haliyle tüm oyuncular bulunduğun mekana geliyor ve aşırı aksiyon dönüyor bence kesinlikle parasına değer. Fakat karşınıza 2000+ Saatli Oyuncu gelirse biraz sıkabilir. Oyunu genelde has kitlesi oynuyor. ve güzel oynuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı