Hunt: Showdown alınır mı?

Tek başına eğlendirmiyor, zaten tek girince hayatta kalmak imkansıza yakın. Hem yapay zeka ile hem de gerçek oyuncular ile mücadele halindesin. Oynayacak arkadaşların varsa al, tek başına sıkabiliyor.

Cevabınız hatalı olduğu halde bana beğenmedim atıyorsunuz. Tek kişi hayatta kalamıyor iseniz o sizin probleminiz. Yapay zeka bir kez bire görmedim.

Oyun fena değil, atmosferi güzel, vuruş hissi güzel. Fakat bariz bir eksi yönü var. Pusuya yatıp adam vurmayı bekleyen toxic bir kitle var. Yürürken zıng ölüyorsunuz. Oyun sessizlik, sabır ve pusu üstüne kurulmuş gibi. Az oynadım ve bıraktım Apex oynuyorum kafam rahat.

Crytek'in oyunu olmasından ve beğenilmesinden dolayı ilgimi çekit şu an indirimde 54 lira. Oyunun mantığı nedir Battle Royale tarzı mı 5V5 mi bilen oynayan kişiler yardımcı olabilir mi? Oyunu genel tarzıyla özetleyebilir misiniz? Hala aktif olarak oynanıyor mu? Ayrıca grafikleri de aşırı güzel gözüküyor bir Online oyun için Crytek yine yapmış şovunu.
Ekle oynayalım kankaaaa

3060 + R7 5800H laptopta kasma sorunu olur mu?
Eşleştirme sistemi hakkında eleştirenler vardı steam yorumlarında, yeni başladım bilmem kaç level adam geldi vurdu beni tarzında. Düzeltildi mi hala mı böyle?
p2w mi?
54 liralık sadece oyunun olduğu hali yeterli olur mu yoksa Deluxe Edition veya Starter Hunter Edition falan almak çok büyük avantaj sağlıyor mu? Kozmetik olarak demiyorum, görünüş pek umrumda değil silah kaplaması karakter kostümü açısından ama ekstradan silah verip başlangıçta avantaj sağlıyorsa sıkıntı.
Tek başıma oynarsam sıkılır mıyım?
Jumpscare dışında korku oyunlarından pek korkmam, Jumpscare'dan da nefret ederim. Oyundaki korku Resident Evil oyunlarındaki gibi mi, öyleyse sıkıntı yok ama Outlast gibi ekrana aniden canavar fırlatıyorsa oynamam yani.
Bu soruların cevapları beklediğim gibi olursa oyunu kesinlikle alacağım.

Oyunu henüz oynamadım ama güzel görünüyor. Alınır diye düşünüyorum. Ayrıca sistem gereksinimleri Steam'de mevcut. Az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

1658854391797.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı MAX Q mu yoksa MAX P mi bilemem ama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı MAX Q mu yoksa MAX P mi bilemem ama
Sistem kaldırır o sıkıntı değil de diğer sorular önemli olan.

Oyunda para yatırıp daha güçlenme olayı yok. Misal olarak.
Oyun içerisinde özel DLC ile karakter alabiliyorsun özel karakter ama ek bir gücü yok sadece görüntü aynı şekilde silahlarda böyle görüntü sadece hasarları falan aynı.
Oyunda 2 tür para birimi var.
- Hunt doları oyun oynayarak kazandığın para birimi.
- Kan senedi - gerçek para vererek aldığın bir para fakat bunu yine oyun oynayarakta elde edebiliyorsun illa oyuna para vermene gerek yok her oyun sonu 3-5 veriyor.

Sistem kaldırır o sıkıntı değil de diğer sorular önemli olan.

Ultimate gibi sürümlerde çok bir fark yok DLC hediye veriyor veya oyunun müziklerini varsa da ben bilmiyorum ama ben neredeyse bütün DLC'leri satın aldım zaten çok ucuz 8-16TL arası tanesi.
Ek olarak.
Misal olarak bir Sniper kullanmak istiyorsan bunun 1. halini alıp oynaman gerekiyor yani Sniper olmayan halini bunu oynadıkça silah gelişiyor ve en sonunda Sniper'i açıyorsun. Mesela DLC içerisinde Sniper geliyor fakat bu şöyle bir sistem oluyor sana 1 tane DLC aldın diye o Sniper'i veriyor sen onu oynayabiliyorsun fakat öldüğün zaman o silah gidiyor ve sen o silahin 1. halini alıp kasman gerekiyor. Sadece DLC aldığın için 1 tane son halini kullanman için veriyor. Yani her türlü o silahı bir kere baştan sona kasman lazım para verip son seviye silah alma olayı yok yani. ( Bu arada verdiği silah oyunun marketinde var zaten genel olarak Skinli halini DLC olarak alıyorsun ama bazı skinli silahlarda DLC almana gerek yok oyunun marketinde DLC olmadanda gözüküyor biraz karışık anlattım daha net anlatabilen varsa oda anlatabilir)

Son düzenleme:
Oyunda Para Yatırıp daha güçlenme olayı yok. Misal olarak.
Oyun içerisinde özel DLC ile karakter alabiliyorsun özel karakter ama ek bir gücü yok sadece görüntü Aynı şekilde silahlarda böyle görüntü sadece hasarları falan aynı.

Oyunda 2 Tür para birimi var.
- Hunt Doları oyun oynayarak kazandığın para birimi.
- Kan Senedi - Gerçek para vererek aldığın bir para fakat bunu yine oyun oynayarakta elde edebiliyorsun illa oyuna para vermene gerek yok her oyun sonu 3-5 veriyor.
Eşleştirme sistemi hakkındaki eleştiriler düzeltildi mi? Yeni başlayanlara 100 level adam çıkıyor tarzındaki?

Eşleştirme sistemi hakkındaki eleştiriler düzeltildi mi? Yeni başlayanlara 100 level adam çıkıyor tarzındaki?

Adamın 100 level olması çok sorun değil level sistemi şöyle.
Her 100 levelde 1 kere pirestij yükseltebiliyorsun o zaman 100 levelin 1 levele düşüyor pirestij levelin artıyor. Mesela benim 75 level şu an karakterim prestij seviyemde 10 level. Karşına gelenler biraz buna göre geilyor ama level çok önemli değil asıl olay mmr seviyesinde sen adam öldürdükçe yükselen mmr seviyene göre adam geliyor diye biliyorum. Benim mmr seviyem yükselince yüksek mmr seviyeli adam geilyor düşünce düşük geliyor yani level ile çok bağlantılı değil senin kdana göre bağlantılı var diye biliyorum.
Pirestij yükseltince 3 tane seçenek sunuyor - %10 Bonus Puan almak oyun sonlarında. Değerli Silah Skini veya Özel karakter bunlardan birini seçiyorsun. Ama leveli sıfırlarsan bütün silah geliştirmelerin 1. levele geri döner hesabındaki Hunt Doları silinir ve 4000 Dolar olarak başlarsın tekrardan. Bu arada Oyuna ilk başladığında CryTek hesabı açip oyuna bağlarsan +5000 Dolar hediye veriyor sanırım

Geri
Yukarı