Hunt: Showdown alınır mı?

Adamın 100 level olması çok sorun değil level sistemi şöyle.
Her 100 levelde 1 kere pirestij yükseltebiliyorsun o zaman 100 levelin 1 levele düşüyor pirestij levelin artıyor. Mesela benim 75 level şu an karakterim prestij seviyemde 10 level. Karşına gelenler biraz buna göre geilyor ama level çok önemli değil asıl olay mmr seviyesinde sen adam öldürdükçe yükselen mmr seviyene göre adam geliyor diye biliyorum. Benim mmr seviyem yükselince yüksek mmr seviyeli adam geilyor düşünce düşük geliyor yani level ile çok bağlantılı değil senin kdana göre bağlantılı var diye biliyorum.
Leveli oradaki adını bilmeden söyledim de kastettiğim şey oyuna yeni başlayanla 100 saatini gömmüş adamın aynı maça denk gelme olayı olup olmadığı.

Leveli oradaki adını bilmeden söyledim de kastettiğim şey oyuna yeni başlayanla 100 saatini gömmüş adamın aynı maça denk gelme olayı olup olmadığı.
Bu Durumu detaylı bilmiyorum benim oyunuma çok önceden 2000 saatli bir eleman gelmişti Arakdaş ile 2 kişi girdiğimizde adamı öldürmüştük ama bu çok zaman önceydi belki bir sene geçmiştir. Saatin çok önemi olduğunu sanmıyorum adamın MMRi bir kere leş ise zaten genel olarak ölüyordur oyunu pro seviyede oynayanlar MMR si çok yüksek oluyor ondan denk geleceğini sanmam
Benim bilgim bu kadar yanlışım varsa veya daha detaylı anlatabilen varsa oda anlatsın.
Oyunu alırsan ekle oynarız beraber. :D

EK olarak:

Oyunun mantığı battleroyal fakat klasik battleroyallerden farkı görevlerin olması, haritada bir veya iki adet boss bulunuyor ve solo duo trio şeklinde giriliyor. mekanik anlamında çok zengin ve eğlencelidir. youtubedan mekaniklerine bakmanı öneririm. Aktif olarak 12-15 k oyuncusu bulunuyor.

Son düzenleme:

Event'in detaylarını çok bilmiyorum zaman zaman Event geliyor. Event'e özel Silah Skini oluyor eşya oluyor ( güçleri falan standart hali gibi para ver güçlen olayı yok)
Hunt Showdown YouTube sayfasında genellikle paylaşım yapılıyor ama ben bakmadım detaylarına. ( Oyunun Sinematik Müzikli videolarına bakmanızı öneririm film gibi videolar var)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı