Hunt: Showdown alınır mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Crytek'in oyunu olmasından ve beğenilmesinden dolayı ilgimi çekit şu an indirimde 54 lira. Oyunun mantığı nedir Battle Royale tarzı mı 5V5 mi bilen oynayan kişiler yardımcı olabilir mi? Oyunu genel tarzıyla özetleyebilir misiniz? Hala aktif olarak oynanıyor mu? Ayrıca grafikleri de aşırı güzel gözüküyor bir Online oyun için Crytek yine yapmış şovunu.

Oynanıyor hala yakında Event başlayacak oyun tek ikili ya da üçlü takımlarla oynanıyor ama bu tüm takımlar aynı maçta. Tek kişi girer iseniz daha fazla XP alırsınız 3 kişi ya da 2'ye gore 2 kişi girerseniz 3 kişiye gore daha fazla alırsınız ama bir e gore daha az alırsınız.
Oyunun amacı: Oyunda ipucularını toplayıp canavar var boss gibi onu kesmek sonra onu defnetmek haritadakı herkes görecek defnederken. O işlem bittikten sonra çıkışlara gitmeniz lazım oyun içinde ölür iseniz silahınız ve karakteriniz gidiyor. Marketten oyun içi para ile alabilirsiniz (o para satılmıyor oynarak kasıcaksınız).

3060 + R7 5800H laptopta kasma sorunu olur mu?
Eşleştirme sistemi hakkında eleştirenler vardı steam yorumlarında, yeni başladım bilmem kaç level adam geldi vurdu beni tarzında. Düzeltildi mi hala mı böyle?
p2w mi?
54 liralık sadece oyunun olduğu hali yeterli olur mu yoksa Deluxe Edition veya Starter Hunter Edition falan almak çok büyük avantaj sağlıyor mu? Kozmetik olarak demiyorum, görünüş pek umrumda değil silah kaplaması karakter kostümü açısından ama ekstradan silah verip başlangıçta avantaj sağlıyorsa sıkıntı.
Tek başıma oynarsam sıkılır mıyım?
Jumpscare dışında korku oyunlarından pek korkmam, Jumpscare'dan da nefret ederim. Oyundaki korku Resident Evil oyunlarındaki gibi mi, öyleyse sıkıntı yok ama Outlast gibi ekrana aniden canavar fırlatıyorsa oynamam yani.

Tek başına eğlendirmiyor, zaten tek girince hayatta kalmak imkansıza yakın. Hem yapay zeka ile hem de gerçek oyuncular ile mücadele halindesin. Oynayacak arkadaşların varsa al, tek başına sıkabiliyor.

Korku oyunu severim hocam. Korku faktörü var mı oyunda?

Hocam bazı canavarların sesleri falan çok iyi dikkatiniz dagirlirsw arkaniza döndüğünüzde sizin tam arkanizda size saldıran cidden korkutucu bir sesle bir zombi görebilirsiniz ama oyle korku oyunuda değil 50 saat falan oynadım 1 kere korktum yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı