Hunt Showdown önerisi

Jon Sino

Kilopat
Birçoğunuz bu oyunu biliyorsunuz fakat benlik değil deyip uzak durmuş olabilirsiniz. PUBG Fortnite çılgınlığı olduğu zamanlarda arka planda kendi kitlesini oluşturmuş ve türüne tek örnek verebileceğim yegane bir oyundur. TR Fiyatı neredeyse her hafta indirimde 50TL oluyor. Arkadaşım yok tek sarmaz demeyin, tek oynamanın avantajları sandığınızdan çok daha fazla. Oyunun Gun playi gerçekten basit ve zevkli, oyunu benzerlerinden ayıran yegane olay zaten adam vurmanın ve ölmenin çok basit olması bu yüzden çok tetikte sessiz oynamanız gerekiyor. Tabii zamanla kendi oynama stilinizi de yaratabilirsiniz. Oyunda metaları takip etmek çok önemli bu oyunda nerfli silahlarla ekipmanlarla oynamak sizi çok aşağıya çekiyor her zaman metaya hakim bir şekilde oynamalısınız. Bu bana göre güzel bir şey çünkü çeşitliliği arttırıyor ve her zaman sizi farklı oynamaya itiyor. Bir oyun tamamen sessiz avcıyı oynarken bir oyun pompalı döşeyip bombaları döşeyip bam güm tarzında oynayabilirsiniz. Çoğu insan bu oyunda eşleştirme sisteminin kötülüğünden bahsediyor. Yeni başladım karşıma 100 Level adam geliyor tek atıyor gidiyor falan diyorlar. Evet dengeli bir eşleştirme sistemi yok fakat adam ister 100 Level olsun ister 500 Level olsun oyunun mekaniklerine alıştıktan sonra levelin bir önemi yok çünkü o adamı ilk sen görürsen sende tek atabilirsin.
Olay tamamen tecrübe ile sabit ilerliyor, sabır edip en az 100 Saat gömüp genel mekanikleri hangi silahın hangi mermi türünün nerede nasıl iş yapacağını, bölgelere nereden girmen gerektiğini, anlık maçın durumuna göre nasıl bir yol izlemen gerektiğini öğrendiğin zaman bu oyundan keyif aldığının farkına varacaksın. Sağ çıktığın her oyunda avcın level atlar o puanlar ile aldığın perkler inanılmaz işine yarar. Bir avcıyı 50 Level yaptığın zaman genelde ölmesin diye daha oynamazsın :D Oyun içi paranı ve avcılarını yönetmek de çok zevkli oluyor. Eskisi gibi değil artık sürekli Event'ler ve görevler var 3 gündür sadece Cadılar Bayramı görevleri yapmaktan vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyoruz. Bence herkesin şans vermesi gereken bir oyun, uzaktan bakıldığında çok başka oyunun içine girdiğiniz de çok başka şeyler yaşayacaksınız. Daha yazmak istediğim çok şey var fakat kısa bir oyun önerisi olsun sizler için. Mevcutta sahip olan arkadaşlar Event'ler bitmeden biraz asılırsa oyundan çok zevk alabilir.

Son düzenleme:
Güzel ve beklediğim bir inceleme teşekkür ederim. Ama gerçekten oyuna alışması 100 saati sürüyor mu? Çok övülen bir oyun denemeyi çok isterdim ama sürekli ölmek de pek hoşuma gitmiyor.

Güzel ve beklediğim bir inceleme teşekkür ederim. Ama gerçekten oyuna alışması 100 saati sürüyor mu? Çok övülen bir oyun denemeyi çok isterdim ama sürekli ölmek de pek hoşuma gitmiyor.

Gun Play'e alışman kısa sürebilir fakat oyunu genel hatları ile tamamen öğrenmek için uzun saatler gerekiyor.

Birçoğunuz bu oyunu biliyorsunuz fakat benlik değil deyip uzak durmuş olabilirsiniz. PUBG Fortnite çılgınlığı olduğu zamanlarda arka planda kendi kitlesini oluşturmuş ve türüne tek örnek verebileceğim yegane bir oyundur. TR fiyatı neredeyse her hafta indirimde 50TL oluyor. Arkadaşım yok tek sarmaz demeyin, tek oynamanın avantajları sandığınızdan çok daha fazla. Oyunun gun playi gerçekten basit ve zevkli, oyunu benzerlerinden ayıran yegane olay zaten adam vurmanın ve ölmenin çok basit olması bu yüzden çok tetikte sessiz oynamanız gerekiyor. Tabii zamanla kendi oynama stilinizi de yaratabilirsiniz. Oyunda metaları takip etmek çok önemli bu oyunda nerfli silahlarla ekipmanlarla oynamak sizi çok aşağıya çekiyor her zaman metaya hakim bir şekilde oynamalısınız. Bu bana göre güzel bir şey çünkü çeşitliliği arttırıyor ve her zaman sizi farklı oynamaya itiyor. Bir oyun tamamen sessiz avcıyı oynarken bir oyun pompalı döşeyip bombaları döşeyip bam güm tarzında oynayabilirsiniz. Çoğu insan bu oyunda eşleştirme sisteminin kötülüğünden bahsediyor. Yeni başladım karşıma 100 level adam geliyor tek atıyor gidiyor falan diyorlar. Evet dengeli bir eşleştirme sistemi yok fakat adam ister 100 level olsun ister 500 level olsun oyunun mekaniklerine alıştıktan sonra levelin bir önemi yok çünkü o adamı ilk sen görürsen sende tek atabilirsin.
Olay tamamen tecrübe ile sabit ilerliyor, sabır edip en az 100 saat gömüp genel mekanikleri hangi silahın hangi mermi türünün nerede nasıl iş yapacağını, bölgelere nereden girmen gerektiğini, anlık maçın durumuna göre nasıl bir yol izlemen gerektiğini öğrendiğin zaman bu oyundan keyif aldığının farkına varacaksın. Sağ çıktığın her oyunda avcın level atlar o puanlar ile aldığın perkler inanılmaz işine yarar. Bir avcıyı 50 level yaptığın zaman genelde ölmesin diye daha oynamazsın :D oyun içi paranı ve avcılarını yönetmek de çok zevkli oluyor. Eskisi gibi değil artık sürekli Event'ler ve görevler var 3 gündür sadece Cadılar Bayramı görevleri yapmaktan vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyoruz. Bence herkesin şans vermesi gereken bir oyun, uzaktan bakıldığında çok başka oyunun içine girdiğiniz de çok başka şeyler yaşayacaksınız. Daha yazmak istediğim çok şey var fakat kısa bir oyun önerisi olsun sizler için. Mevcutta sahip olan arkadaşlar Event'ler bitmeden biraz asılırsa oyundan çok zevk alabilir.

Kesinlikle katılıyorum.

2K saatim var oyunda, bence Escape from Tarkov yerine bunun değer görmesi lazım, ikisi de loot escape mantığındalar.

Bu oyunu arkadaşlarıma bir türlü oynatamadım, cevher gibi bir oyun fakat değerini bilen çok az kişi var. Tek başıma oynamayı denedim fakat daha oyuna alışmadan bıraktım, tekrar başlarım belki.

Yani bilemedim ya. Oyun gerçekten izlediğim videolarda fakan çok iyi ve benlik gözüküyor. Ek olarak incelemeleri de çok olumlu ve merak uyandırıcı. Ama oyunun mantığını kavrayamayıp oyunu köşeye fırlatıp oynamazsam 50 lira boşa gidecek. Yani bilemedim alıyım mı sizce?

Yani bilemedim ya. Oyun gerçekten izlediğim videolarda fakan çok iyi ve benlik gözüküyor. Ek olarak incelemeleri de çok olumlu ve merak uyandırıcı. Ama oyunun mantığını kavrayamayıp oyunu köşeye fırlatıp oynamazsam 50 lira boşa gidecek. Yani bilemedim alayım mı sizce?

Oyunu öğrenme süreci de çok zevkli geçebilir fakat tek başlayacaksan başlarda çok zorlanabilirsin random oyuncularla oynayabilirsin başlangıçta.

Aldım oyunu. Bu arada indirim bitmeden alacak olan varsa Crysis remastered,Hunt:Showdown ve Ryse son of Rome aynı pakette 72 TL. Hunt Showdown'a 56 TL vereceğinize bu pakete 72 TL vermek daha mantıklı hem içinde Crysis gibi bir oyunuda barındırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı