hwpnl.exe nedir?

Sistemi solucanlar basmış AV gereksiz diyenler burda mı :)
Format atman bir şeyi değiştirmez format sonrası zararlıyı kendiniz sokuyorsunuz. Sürücü bulucu kurmuşssun, onu da bellekden attıysan bellekden her formattta geçiyordur :)

Sistemi solucanlar basmış AV gereksiz diyenler burada mı :)
Format atman bir şeyi değiştirmez format sonrası zararlıyı kendiniz sokuyorsunuz. Sürücü bulucu kurmuşssun, onu da bellekden attıysan bellekden her formattta geçiyordur :)

Aslında ben format atmadım 3 4 gün önce Casper yetkili bayisinden SSD almıştım onlar içine Windows 8 kurmuşlardı acaba bilerek yapma ihtimalleri var mı ve şunu da fark ettim bellek kendi kendine doluyor

Sistem worm fışkırıyor.

Uygulayın.

Şunu da fark ettim bellek kendi kendine doluyor
Acaba neden :D Diyoruz ya solucanlar basmış çoğalıyorlar işte :) Kaspersky ile sistemi ve bellekelrinizi taratıp sistemi Win 10 yapın Win 8 nedir. Sisteminiz çok eski değildir herlade.
Aslında ben format atmadım 3 4 gün önce Casper yetkili bayisinden SSD almıştım onlar içine Windows 8 kurmuşlardı acaba bilerek yapma ihtimalleri var mı?
İnternet cafe çalışanı gibi davranan bir şirket olursa bunu bilerek yapabileceğini sanmıyorum :)
Rehberlerimiz var kendiniz formatı atın.

Acaba neden :D diyoruz ya solucanlar basmış çoğalıyorlar işte :) Kaspersky ile sistemi ve bellekelrinizi taratıp sistemi Windows 10 yapın Win 8 nedir? Sisteminiz çok eski değildir herlade.

İnternet Cafe çalışanı gibi davranan bir şirket olursa bunu bilerek yapabileceğini sanmıyorum :)
Rehberlerimiz var kendiniz formatı atın.

Sistem çok eski bir sistem sayılmaz zaten bilgisayarı alırken anakartinda Windows 10 vardı anakart ve SSD değişti ve sanırım ellerinde Windows 8 ISO'su vardı Windows 10 la uğraşmayıp kurdular orada bilgisayarı alırken özellikle sordum içine neden Windows 8 kurdunuz diye anakartiniz desteklemiyor gibi bir yalan söyledi format atarım bugün inşallah düzelir.

Sistem çok eski bir sistem sayılmaz zaten bilgisayarı alırken anakartinda Windows 10 vardı anakart ve SSD değişti ve sanırım ellerinde Windows 8 ISO'su vardı Windows 10 la uğraşmayıp kurdular orada bilgisayarı alırken özellikle sordum içine neden Windows 8 kurdunuz diye anakartiniz desteklemiyor gibi bir yalan söyledi format atarım bugün inşallah düzelir.

Hocam benim imzamdaki sistem bile Windows 10 açıyor tabii her şeyi sildim debloat ile

Geri
Yukarı