Hyper X Cloud 2 alınır mı?

Alpha s daha pahalı değil mi?
Evet daha pahali ama cok fiyat farki yok, Alpha S varken Cloud 2 alinmaz. Cloud 2'ye sahip olsaydiniz degistirecek kadar fark yok ama sonuc olarak daha iyi. Muzik deneyimi, pedleri daha iyi ve sanirim dipses sorunu ve metalik ses sorunu vardi Cloud 2'de ama tam hatirlamiyorum.

Ben oyun için alıyorum oyundaki performansı nasıl?

Bir de mikrofonu güzel mi?
Oyundaki performans olarak ikisi de iyi ama sonuc olarak muzik de dinleyeceksiniz, video da izleyeceksiniz, arada bir film de izleyeceksiniz. Alpha S'i zaten Cloud 2'nin yenilenmis versiyonu olarak dusunebilirsiniz.

Ben oyun için alıyorum oyundaki performansı nasıl?

Bir de mikrofonu güzel mi?
Oyun içi performansı mükemmel Valorant oynuyorum ve en küçük sesi bile nereden geldiğini tam olarak duyabiliyorsunuz. Mikrofonu aşırı kaliteli çoğu yeni yayıncı veya youtuber o kulaklığın mikrofonunu kullanır. Bende kullanıyorum arka sesleri kesiyor gürültü yok ve ayarları kolay bir şekilde yapılabiliyor. Müzik kalitesi Alpha S'e göre daha kötü ama öyle aman aman kötü değil şu an şarkı dinliyorum ve gayet güzel bir ses alıyorum. Aynı şekilde aşırı yüksek sesli şarkılar ve sistem sesi yüksekken ses bozulmuyor ve video içerisinde ne varsa o sesi bana gayet güzel bir şekilde verebiliyor. Patlama vb. hiç birşey yok.

Oyun içi performansı mükemmel Valorant oynuyorum ve en küçük sesi bile nereden geldiğini tam olarak duyabiliyorsunuz. Mikrofonu aşırı kaliteli çoğu yeni yayıncı veya YouTuber o kulaklığın mikrofonunu kullanır. Bende kullanıyorum arka sesleri kesiyor gürültü yok ve ayarları kolay bir şekilde yapılabiliyor. Müzik kalitesi Alpha S'e göre daha kötü ama öyle aman aman kötü değil şu an şarkı dinliyorum ve gayet güzel bir ses alıyorum. Aynı şekilde aşırı yüksek sesli şarkılar ve sistem sesi yüksekken ses bozulmuyor ve video içerisinde ne varsa o sesi bana gayet güzel bir şekilde verebiliyor. Patlama vb. hiçbir şey yok.

Tamamdır teşekkürler.

Oyun içi performansı mükemmel Valorant oynuyorum ve en küçük sesi bile nereden geldiğini tam olarak duyabiliyorsunuz. Mikrofonu aşırı kaliteli çoğu yeni yayıncı veya youtuber o kulaklığın mikrofonunu kullanır. Bende kullanıyorum arka sesleri kesiyor gürültü yok ve ayarları kolay bir şekilde yapılabiliyor. Müzik kalitesi Alpha S'e göre daha kötü ama öyle aman aman kötü değil şu an şarkı dinliyorum ve gayet güzel bir ses alıyorum. Aynı şekilde aşırı yüksek sesli şarkılar ve sistem sesi yüksekken ses bozulmuyor ve video içerisinde ne varsa o sesi bana gayet güzel bir şekilde verebiliyor. Patlama vb. hiç birşey yok.
Ne kadara almıştınız hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı