HyperOS'tan MIUI 14'e nasıl düşürülür?

ahmetbl3

Centipat
Daha fazla  
Gençler yardım edin az önce telefonu bir anlık hevesle HyperOS'a çektim ve hiç memnun kalmadım. Şarjım çok hızlı gidiyor vb.

Şimdi telefonu MIUI 14'e düşürmek istiyorum. Nasıl yapacağım, ne yapmam lazım bir türlü anlamadım. İnternetten baktığımda herkes MIUI dowlanderdan dosya indirip onu kuruyordu fakat Google Play'e MIUI dowlander yazdığımda bir sonuç çıkmıyor.

Şu an çok dardayım telefonu alalı daha 1 hafta oldu. Telefondaki bilgilerin gitmesi önemli değil zaten az önce belki MIUI 14'e geçer diye fabrika ayarlarına çektim.

Ayrıca garanti kapsamından çıkar mı?

Ve son olarak romunun aynı kalmasını istiyorum, romunun ne olduğunu bilmiyorum. EU-global

Telefon: Redmi Note 11 Pro Plus 5G (8 GB-256 GB)

Bootloader kilidini açman lazım ROM atman için bootloader kilidini de açınca garanti dışı kalıyor.

Gençler yardım edin az önce telefonu bir anlık hevesle HyperOS'a çektim ve hiç memnun kalmadım. Şarjım çok hızlı gidiyor vb.

Şimdi telefonu MIUI 14'e düşürmek istiyorum. Nasıl yapacağım, ne yapmam lazım bir türlü anlamadım. İnternetten baktığımda herkes MIUI dowlanderdan dosya indirip onu kuruyordu fakat Google Play'e MIUI dowlander yazdığımda bir sonuç çıkmıyor.

Şu an çok dardayım telefonu alalı daha 1 hafta oldu. Telefondaki bilgilerin gitmesi önemli değil zaten az önce belki MIUI 14'e geçer diye fabrika ayarlarına çektim.

Ayrıca garanti kapsamından çıkar mı?

Ve son olarak romunun aynı kalmasını istiyorum, romunun ne olduğunu bilmiyorum. EU-global

Telefon: Redmi Note 11 Pro Plus 5G (8 GB-256 GB)

Bilgisayarın varsa yapabilirsin ya da direk bulabilirsen MIUI 14 güncelleme dosyası indirip onu hafiza kartına atıp ayarlardan güncelleme bölümünden yükleyebilirsin.

Cihazı formatlarsan sorunlar kalkar yüksek ihtimal çünkü Android OS yükseltmelerinde her zaman temiz kurulum tavsiye edilir. Önceden bir açık vardı yükleyeceğin ROM'un adını değiştirip bl kilidini hiç ellemeden garantiden de çıkmadan MIUI sürümleri arasında geçiş yapabiliyordun ama sürüm düşerken cihaz sıfırlanıyordu. İstersen anlatabilirim nasıl yapıldığını.

Cihazı formatlarsan sorunlar kalkar yüksek ihtimal çünkü Android OS yükseltmelerinde her zaman temiz kurulum tavsiye edilir. Önceden bir açık vardı yükleyeceğin ROM'un adını değiştirip bl kilidini hiç ellemeden garantiden de çıkmadan MIUI sürümleri arasında geçiş yapabiliyordun ama sürüm düşerken cihaz sıfırlanıyordu. İstersen anlatabilirim nasıl yapıldığını.
Fabrika ayarlarına çektim sorun düzeldi reis (tekrardan)

hocam bende hyperos ye gectim ama pismanim miui 14 e garanti disi kalmadan cihaz nasil gecebilirim anlatir misin

Hocam bende HyperOS'ye gectim ama pismanim MIUI 14'e garanti disi kalmadan cihaz nasıl gecebilirim anlatir misin?

Arkadaş aşağıda artık olmadığını belirtmiş. Ayrıca bl kilidini sürüm düşürme bittikten sonra tekrar kapatabiliyorsun ve çoğu yerde garantiye tekrar giriyor. O şekilde yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı