HyperX alloy Core membran klavye alınır mı?

c4dillaK

Decapat
Merhabalar birkaç gündür klavye arayışı içindeyim Trust GXT 890 cada alacaktım fakat stokta kalmayınca alamadım ve bu nedenden ötürü diğer mekanik klavyelere de baktım fakat Red Switch'li bana uygun bir klavye bulamadım. "James Donkey, rapmage, Gamepower" gibi Çin menşeli etiket basılmış ürünleri almak istemedim. N11 ve Hepsiburada gibi yerlerdeki satıcılarda hiç güvenilir gelmiyor bana o yüzden daha kurumsal teknoloji sitelerinde indirim kovaladım ve membran bir klavye almaya karar verdim. Logitech G213 Prodigy, Razer cyonosa Lite ve HyperX arasında kaldım. Razer'ın klavyesi o fiyat bandında çok düşük kalıyordu multimedya tuşları yoktu ve RGB gibi nedenlerden vazgeçtim Logitech G213 Prodigy'de ise çok sorun çıktığını okudum bazı yazılarda. Tek HyperX alloy Core kaldı bu klavyeyi almayı düşünüyorum sizce nasıl bir klavyedir? Uzun ömürlü klavye olmasını istiyorum. 350 TL fiyat bandında öneriniz varsa yazabilirsiniz arkadaşlar. Blue Switch klavye olmasın.
HyperX alloy Core: HyperX Alloy Core Membran Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır kullanıyorum.

Okudum yazınızı peki herhangi bir sorun çıkarttı mı kullanım süreniz içerisinde?
50 TL fazla verip Corsair K55 almak çok daha iyi olur:

O kadar bütçem yok HyperX alloy Core alacağım o zaman.

Geri
Yukarı