HyperX Alloy Core RGB Membran 650 TL'ye alınır mı ?

cerrah01

Zeptopat
Daha fazla  
HyperX Alloy Core RGB Membran klavye bazı sitelerde 650 tl civarlarına düşmüş durumda. İçinde bulunduğumuz zamanda ve ekonomide bu fiyata bu klavye alınır mı görüşlerinizi bekliyorum.
Süper oyuncu bir insan değilim. Işıkları diğer klavyelere göre hoşuma gitti multimedya tuşları da var o yüzden almayı düşünüyorum. Mekanik olmaması falan pek umrumda değil buna göre yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler...

Fiyatı enflasyona göre normal ben de 6 ay önce 400 liraya falan almıştım. O zaman bayağı araştırmıştım multimedya tuşlu olarak fiyatına göre en iyisi o cihazdı. Aynı fiyata mekanik klavyeler de var ama hep tuşları basmıyor gibi şikayetler var. Kalitesi çok iyi dandik plastik değil bayağı ağır bir klavye zaten, aydınlatma açısından da yeterli gayet fonksiyonları. 3 kere de su dökülmesinden sağ çıktı bendeki. Velhasıl 650 liraya şu an ben olsam yine alırdım.
Ha alternatif olarak Logitech G213 var hemen hemen aynı özelliklerde ama 6 yıl önce çıkmış bir cihaza o kadar para vermek istemedim ben şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı