HyperX alloy Core vs Logitech G213 vs Trust cada vs Corsair K55

Selam dostum. Ben Logitech G213 kullanıyorum. Burada bıraktığın klavyelerin hepsi kaliteli klavyeler. Alacağın herhangi biri seni üzmez. Ama ben sana Logitech öneririm. Çünkü Logitech markası uzun ömürlü ürünler üretiyor. Ben memnunum herhangi bir sıkıntı yaratmadı bana. Sanada öneririm.

Selam dostum. Ben Logitech G213 kullanıyorum. Burada bıraktığın klavyelerin hepsi kaliteli klavyeler. Alacağın herhangi biri seni üzmez. Ama ben sana Logitech öneririm. Çünkü Logitech markası uzun ömürlü ürünler üretiyor. Ben memnunum herhangi bir sıkıntı yaratmadı bana. Sanada öneririm.

Ben HyperX'in RGB'sini ve tuşların içine gömülü olmasını çok seviyorum, keza Trust'a pek güvenmiyorum ama bu klavye için güzel yorumlar var fakat tuş silinme problemi olduğu da söyleniyor ve mekanik olması benim için bir artı yazılımı güzel. Corsair düşünmüyorum. Logitech'e gelecek olursak nedense içimden bir ses Logitech diyor sebebepsizce. HyperX'in görünümü ve kullanımı çok rahat.
Trust'ın da yazılımı ve mekanik olması iyi bir şey. Mekanik klavye kullanmadım ama o ses gerçekten güzel olur bence. Gerçekten çok arada kalmış durumdayım şu an...

Yeni konular

Geri
Yukarı