HyperX alloy FPS vs Logitech G413

CvtOnr1905

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G413 almayı düşünüyordum ama Romer G anahtarının kalitesiz olduğunu söylediler. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında olmaz ama genelde şifrelerimi numpad üzerinden ezberledigim için sıkıntı çıkarabilir.

İkisi de hiç duymadığım markalar acaba sorun çıkar mı yoksa önyargılı mı düşünüyorum.

İkisi de hiç duymadığım markalar acaba sorun çıkar mı yoksa önyargılı mı düşünüyorum.
Coolermaster araştırabilirsin, oldukça iyi ve kaliteli bir markadır.

Alienware duymaman normal ve genel olarak iyi marka olduğu söylenemez. Switch brown da olur dediğin için düşünebilirsin, klavyesi genel olarak kötü değil.

Ama bana sorsaydın CK350 alırdım.

Cooler Master araştırabilirsin, oldukça iyi ve kaliteli bir markadır.

Alienware duymaman normal ve genel olarak iyi marka olduğu söylenemez. Switch brown da olur dediğin için düşünebilirsin, klavyesi genel olarak kötü değil.

Önerin için sağ ol Cooler Master'i araştırıcam.
Cooler Master araştırabilirsin, oldukça iyi ve kaliteli bir markadır.

Bu arada şimdi baktım CK 350'ye outemu Switch kullanıyormuş outemu Switch hakkında fazla şikayet duydum.

Önerin için sağ ol Cooler Master'i araştırıcam.

Bu arada şimdi baktım CK 350'ye outemu Switch kullanıyormuş outemu Switch hakkında fazla şikayet duydum.
Switch'e değil modele ve markaya bak. Kaliteli outemular da var kalitesiz de. CK350 kaliteli olanlardan merak etme.

Alienware'e de bakabilirsin, dediğim gibi fiyatı için iyi bir klavyedir. Outemu istemiyorsan kaihl box switch kullanıyor.

Geri
Yukarı