HyperX alloy MKW100 vs G413 TKL SE

Bütçe
1500

İkisi de fiyatini hak etmiyor.
İkisi de birazcik asiyor ama degecek klavyeler.

G413 Pro Carbon modelini kullanıyorum. Tuşları çabuk soyuluyor. Logitech Destek bu yüzden sıfır keycap takımı gönderdi. Açmadım bile tamamen soyulunca kullanırım dedim. Özellikle WASD tuşları ter ile birleşince hele daha hızlı soyuluyor.

İkisi de fiyatini hak etmiyor.
İkisi de birazcik asiyor ama degecek klavyeler.

Hocam ben daha çok yazılım için bir klavye arıyorum mekanik olursa daha iyi olur en fazla 1500 TL vermek istiyorum başka önerilerin var mı peki ?

Hocam ben daha çok yazılım için bir klavye arıyorum mekanik olursa daha iyi olur en fazla 1500 TL vermek istiyorum başka önerilerin var mı peki?

İkisi de mekanik klavyeler K3 red Switch linear Black Widow V3 alirsaniz ses problem olacaktir. K3 alabilirsiniz.2.el dusunurseniz K60 Low profile veya zorlarsaniz Apex 7 bakabilirsiniz.

İkisi de mekanik klavyeler K3 red Switch linear Black Widow V3 alirsaniz ses problem olacaktir. K3 alabilirsiniz.2.el dusunurseniz K60 Low profile veya zorlarsaniz Apex 7 bakabilirsiniz.

Hocam açıkçası sizin attığınız klavyelerede bütçem yetiyor fakat benim attığım klavyelerle arasında çok bir fark var mı çok fazla para vermek istemiyorum eğer çok fark varsa aralarında alabilirim.

Hocam açıkçası sizin attığınız klavyelerede bütçem yetiyor fakat benim attığım klavyelerle arasında çok bir fark var mı çok fazla para vermek istemiyorum eğer çok fark varsa aralarında alabilirim.

Hocam g 400 500 serileri kronik sorunlu. Bende ekstradan G413 var 1 yil olmadi daha kafasina gore istiyince tuslara basiyor. MKW100 ise 2 ay once 900 TL'ydi o zaman alinabilirdi ama şu an o fiyata degmez o klavye.

Hocam g 400 500 serileri kronik sorunlu. Bende ekstradan G413 var 1 yil olmadi daha kafasina gore istiyince tuslara basiyor. MKW100 ise 2 ay once 900 TL'ydi o zaman alinabilirdi ama şu an o fiyata degmez o klavye.

Hocam attığınız klavyelerden sizce hangisi daha iyi peki ben Razerı daha çok beğendim fakat size de sorayım.

Hocam attığınız klavyelerden sizce hangisi daha iyi peki ben Razer'ı daha çok beğendim fakat size de sorayım.

Black Widow daha iyi fakat yesil Switch en sesli Switch daktilodan farki yok fakat kalitesi hissi tartisilmaz. Razer zaten unun getirdigi fiyatlandirmaya ragmen ekipmanlarda basta geliyor.

Black Widow daha iyi fakat yesil Switch en sesli Switch daktilodan farki yok fakat kalitesi hissi tartisilmaz. Razer zaten unun getirdigi fiyatlandirmaya ragmen ekipmanlarda basta geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keycapler PBT burada fakat cok ses farki olusmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keycapler PBT burada fakat cok ses farki olusmaz.

Hocam bir de son bir sorum daha var :D bu alınır mı? Corsair K60 RGB Pro Cherry Viola CH-910D019-TR TR Q Mekanik Kablolu Siyah Gaming Klavye - incehesap.com hem daha sessiz Black Widow'dan.

Geri
Yukarı