HyperX alloy MKW100 vs G413 TKL SE

Bütçe
1500
K60'da yay sesi var. Bence attığınız HyperX alın fiyatını da hak ediyor bu sırada ama yazılım için alacaksanız bu kadar para vermenize gerek yok açıkçası.

Öneriniz var mı bende 1500 TL falan vermek istemiyorum fakat 1000 TL'ye kadar güzel bir klavye öneriniz var mı yazılım için red Switch olursa daha iyi olur.

Öneriniz var mı bende 1500 TL falan vermek istemiyorum fakat 1000 TL'ye kadar güzel bir klavye öneriniz var mı yazılım için red Switch olursa daha iyi olur.
Yani var da stok biterse diye korkuyorum öğrenci hayatımla zar zor para biriktiriyorum. Ama yine de senin için atayım.
Zaten şu an indirimde red switch hiç ses çıkarmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek eksiği bilek desteği olmaması bence onu da çok sorun etmezseniz.

Yani var da stok biterse diye korkuyorum öğrenci hayatımla zar zor para biriktiriyorum. Ama yine de senin için atayım.
Zaten şu an indirimde red Switch hiç ses çıkarmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek eksiği bilek desteği olmaması bence onu da çok sorun etmezseniz.

K552 kumara öneriyorlar ne farkı var ikisinin.

Hocam bir de son bir sorum daha var :D bu alınır mı? Corsair K60 RGB Pro Cherry Viola CH-910D019-TR TR Q Mekanik Kablolu Siyah Gaming Klavye - incehesap.com hem daha sessiz Black Widow'dan.

K60 viola versiyonu alinmaz. Low profile versiyonunda Cherry MX Silver Speed Switch'ler bulunmakta o alinir. Şu an kullanmaktayim ve sari sitede satiyorum ilgilenirseniz.

K552 kumara öneriyorlar ne farkı var ikisinin.

K552 1000 TL olmusken alinmaz. 1000 TL'lik klavyede Outemu Switch'ler kullaniliyor. Redragon fiyatlari asagi cekmedikce tercih etmeyin.

Geri
Yukarı