HyperX Alloy Origins Core alınır mı?

Eren_Gündüz67

Picopat
Selamlar, ben bu klavyeyi almak istiyorum ama klavye İngilizce tuş dizilimli olduğu için sizce zorlanır mıyım? Eğer zorlanırsın diyorsanız HyperX Alloy Elite 2 UK alıp HyperX Türkçe abs tuş takımı alacağım.

Selamlar, ben bu klavyeyi almak istiyorum ama klavye İngilizce tuş dizilimli olduğu için sizce zorlanır mıyım?
Belki zorlanabilirsin, ben Razer kullaniyorum ve Windows dilinden Ingilizce sectim. Cok daha kolay oluyor. Eger turkce kullanmak istersen turkce harflerde ve kisayol tuslarinda (mesela shift+7 gibi) zorlanabilirsin cunku gosterdigi sey ile yaptigi sey farkli oluyor, kafan karisiyor.

Kendisi guzel bir klavye, ama yazilimi cok geride. Razer'in karsilastirilamayacak kadar kotu hatta ama tercih edilebilir cok onemli degilse.

Belki zorlanabilirsin, ben Razer kullanıyorum ve Windows dilinden İngilizce sectim. Cok daha kolay oluyor. Eger Türkçe kullanmak istersen Türkçe harflerde ve kisayol tuslarinda (mesela Shift+7 gibi) zorlanabilirsin cunku gosterdigi şey ile yaptigi şey farkli oluyor, kafan karisiyor.

Kendisi guzel bir klavye, ama yazilimi cok geride. Razer'in karsilastirilamayacak kadar kotu hatta ama tercih edilebilir cok onemli degilse.

Görüşleriniz için teşekkürler. Size bir sorum var sizin ekipmanlarınızda HyperX PulseFire haste yazıyor memnun musunuz? Alırsam sağlam hissettirir mi?

Görüşleriniz için teşekkürler. Size bir sorum var sizin ekipmanlarınızda HyperX PulseFire haste yazıyor memnun musunuz? Alırsam sağlam hissettirir mi?
Hocam orada kalmis, duzeltmeyi unutmusum. Yaklasik 13 gun deneyimleyip daha sonra kablosuz almak amaciyla iade ettim.

Mouse genel olarak gayet iyi, hafifligine basta alismaniz gerekiyor. Kablosu en iyi paracord kablo kesinlikle, asiri hafif neredeyse hissetmiyorsunuz. Onun disinda HyperX Ngeunity genel olarak rakiplerinden geri kalmis bir yazilim ama mouse icin pek soz konusu degil, zira baska mouselarda da yapabildikleriniz sinirli. Yalniz bana yapisi saglam gelmedi gibi hissetmistim, belki de bana oyle gelmistir bilemiyorum. Eksi sayabilecegim tek ozellik bu, eger siz de saglam degilmis gibi hissederseniz zaten iade imkaniniz var. Ben 13. gun kullanip iade etmistim (Siz yine de o kadar kullanmayin iade edecekseniz, ne olur ne olmaz :) )

Tamamdır, teşekkürler

Hocam orada kalmis, duzeltmeyi unutmusum. Yaklasik 13 gun deneyimleyip daha sonra kablosuz almak amaciyla iade ettim.

Mouse genel olarak gayet iyi, hafifligine basta alismaniz gerekiyor. Kablosu en iyi paracord kablo kesinlikle, asiri hafif neredeyse hissetmiyorsunuz. Onun disinda HyperX Ngeunity genel olarak rakiplerinden geri kalmis bir yazilim ama mouse icin pek soz konusu degil, zira baska mouselarda da yapabildikleriniz sinirli. Yalniz bana yapisi saglam gelmedi gibi hissetmistim, belki de bana oyle gelmistir bilemiyorum. Eksi sayabilecegim tek ozellik bu, eger siz de saglam degilmis gibi hissederseniz zaten iade imkaniniz var. Ben 13. gun kullanip iade etmistim (Siz yine de o kadar kullanmayin iade edecekseniz, ne olur ne olmaz :) )

Uk layouta birkaç günde alışıyorsunuz. Alloy Origins, Alloy Origins Core ve Alloy FPS RGB üçüne de sahibim. Alloy FPS RGB Kailh switch kullandığı için onu çok tavsiye etmiyorum. Fakat HyperX'in kendi switchleri çok başarılı. Origins ve Origins Core kesinlikle pişman etmez.

HyperX'in pudding keycap setini de aldım fakat klavyenin kendi ışığı zaten piyasadaki tüm klavyelerden daha şiddetli. Pudding keycapler ile ışık seviyesini en aza indirdiğimde bile o kadar göz alıyor ki oynadığım oyuna konsantre olamıyorum. Üzerindeki kendi keycapleri ile kullanmanızı tavsiye ederim onun için.

UK layouta birkaç günde alışıyorsunuz. Alloy Origins, Alloy Origins Core ve Alloy FPS RGB üçüne de sahibim. Alloy FPS RGB Kailh Switch kullandığı için onu çok tavsiye etmiyorum. Fakat HyperX'in kendi Switch'leri çok başarılı. Origins ve Origins Core kesinlikle pişman etmez.

HyperX'in pudding keycap setini de aldım fakat klavyenin kendi ışığı zaten piyasadaki tüm klavyelerden daha şiddetli. Pudding keycapler ile ışık seviyesini en aza indirdiğimde bile o kadar göz alıyor ki oynadığım oyuna konsantre olamıyorum. Üzerindeki kendi keycapleri ile kullanmanızı tavsiye ederim onun için.

Peki Alloy Origins Core klavyesinin UK layout olanı Türkiye'de var mı?

Geri
Yukarı