HyperX Cloud 2 günümüzde alınır mı?

Bütçe
2.000-2.500 TL
Biraz daha verip Cloud 3 almanı öneririm. Cloud 2'ye nazaran geliştirmeler var.
Pedleri deri ve bütçeyi o kadar arttırmayı pek düşünmüyorum

Hx Cloud 2 gri versiyonu ve hx Cloud 3 arasında devasa olmayan bir fiyat farkı var. Eğer bütçe ucu ucuna kurtarıyorsa Cloud 2 hala taş gibi kulaklık.
Ama şunu söylemeliyim Cloud2'nin ana odağı oyunlarda rakibinin yerini, senin kafana vura vura söylemesi. Cloud 3 de bu olayı da sağlam geliştirdiler.
Diğer kulvarlarda biraz zayıf kalıyor.
(+7 yıldır hx Cloud2 kullanıyorum)

Edit: HS80'i bir mağzada denemeni öneririm. Ben denediğimde kafama düzgün oturmamıştı ve pedleri bir tık rahatsız etmişti.

Arkadaşlar hep HS80 öneriyor iyice kararsız kaldım.

Düzgün EQ ayarlarıyla gayet iyi.

Düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler. Benim daha önce kullandığım Void Elite modelinde de kumaş pedler vardı ve gayet memnunum. Peki ses seviye olarak nasıl müzik dinlerken (genelde baslı) ve oyunlarda tatmin eder mi önceki kulaklığıma göre nasıldır.

Arkadaşlar bir konuda nova 3 oneri gördüm düşünceleriniz nelerdir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Ben kulaklık bakıyorum. Bir önceki kulaklığım Corsair Void Elite 7.1'di ama kırıldığında dolayı yeni kulaklık almak zorundayım. Bu kulaklığın hem mikrofonunda hem de hoparlöründe ufak bir dip ses vardı rahatsiz etmeyecek kadar. Belki de bana öyle denk geldi bilmiyorum. Yeni bir kulaklık alacağım ama hangisini alacağıma karar veremedim, kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazarlarsa severim. Yıllardır HyperX Cloud 2 almak istiyordum ama almamıştım. Baktığımda güncel alınabilecek birkaç model var, o yüzden kullanan arkadaşlara sormak istedim ve Cloud 2'nin fiyatı bayağı bir düşmüş. İndirim bitmez ise pazar günü onu almayı planlıyorum.

1. kulaklık: HyperX Cloud II
2. kulaklık: Corsair HS 80
Cloud 3 al.

Fiyat farkı çok yüksek.

Bunu alabilir misin? Artmana değer HS80 ve Cloud 2 göre daha iyi bir model.

Cloud 3 ile birbirlerine yakın modeller diyebilirim Cloud 3 de bass ve tizz seviyesi az yani müzik dinlerken falan pek tatmin etmeyebilir ancak FPS oyunları konusunda blacksharka göre bir tık daha öndedir.

Müzik falan dinlerim hikayeli oyunlar oynarım ve arasa sırada FPS oyunları girerim dersen BlackShark daha mantıklı. Zaten Cloud 3 için bütçe çıkamam demişsin buna çıkabilirsin belki çıkarsan iyi olur çıkamazsan al HS80 geç.

Son düzenleme:
HS 80 varken diğer modellere yönelmek saçmalık geliyor.

BlackShark'ya da Cloud 3 yönelebilir neden saçmalık olsun? HS80 iyi bir model tamam ama bütçe Cloud 3 ya da blacksharka çıkıyorsa bu modellerin alınması daha sağlıklı olur. Çıkamam derse alsın HS80 keyfine baksın almasın mı dedik?

Bunu alabilir misin? Artmana değer HS80 ve Cloud 2 göre daha iyi bir model.

Cloud 3 ile birbirlerine yakın modeller diyebilirim Cloud 3 de bass ve tizz seviyesi az yani müzik dinlerken falan pek tatmin etmeyebilir ancak FPS oyunları konusunda blacksharka göre bir tık daha öndedir.

Müzik falan dinlerim hikayeli oyunlar oynarım ve arasa sırada FPS oyunları girerim dersen BlackShark daha mantıklı. Zaten Cloud 3 için bütçe çıkamam demişsin buna çıkabilirsin belki çıkarsan iyi olur çıkamazsan al HS80 geç.
Çoğunluk ile fps oyunları oynuyorum valorant fortnite gibi hikayesi oyunlar ve müzikler 2. Sirada. Oyunlarda çok bu kulaklıklar arasında çok fark var mı?

HS 80 varken diğer modellere yönelmek saçmalık geliyor.
Nedenleri yada + ve - lerim ile söyleyebilirsin daha iyi olur.

Pedleri deri ve bütçeyi o kadar arttırmayı pek düşünmüyorum

Arkadaşlar hep HS80 öneriyor iyice kararsız kaldım.

Düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler. Benim daha önce kullandığım Void Elite modelinde de kumaş pedler vardı ve gayet memnunum. Peki ses seviye olarak nasıl müzik dinlerken (genelde baslı) ve oyunlarda tatmin eder mi önceki kulaklığıma göre nasıldır.

Arkadaşlar bir konuda nova 3 oneri gördüm düşünceleriniz nelerdir.
Dediğim gibi ikisini de kafana takman gerek o çok belirleyici bir unsur.

Yeni konular

Geri
Yukarı