HyperX Cloud 2 halen alınır mı?

sfasdasg

Hectopat
Daha fazla  
900 TL bütçem var. Hypxer Cloud 2 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Yoksa daha güncel modellere mi yönelmeliyim? Anakartım MSI B450 GAMING Plus Max.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud 2 her zaman alınır fakat bu fiyata alınmaz aşırı çok pahalı. Kulaklıkların kolay kolay teknolojisi eskimez. O yüzden daha uygun fiyatlı bir kulaklık tercih edebilirsin. Ha yok benim param var diyorsan al seni üzmez.
Not: Yukarıdaki arkadaşımız Steelseries Arctis 7 önermiş. Şahsen Arctis kullanıcısıyım ben de HyperX ile Arctis arasında kalmıştım ve Arctis kesinlikle parasını haketmeyen bir kulaklık mümkünse en son alınacak kulaklıklardan biri olsun.

Rafi hızlı, neden Artics parasını haketmiyor? Ben Corsair Void Pro RGB Wireless arasında kaldım ama Artics'in yorumları iyi gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın dediği gibi 1100 TL bandına çıkarsanız kablosuz olarak Arctis 7 ya da Cloud Flight öneririm. Kablolu düşünürseniz Logitech G Pro X çok güzel bir kulaklık.

Rafi hızlı neden artic para sını haketmiyor ben corsair void pro rgb wireless arasında kaldım ama artic in yorumları iyi gibi.
Merhaba, oyunda özellikle FPS oyunlarında kesinlikle önermiyorum. Performansı yerlerde sürünüyor. Bizim arkadaşta şu hani hiç önerilmeyen Geympovır kulaklık var CS:GO'ya girdiğimiz zaman o ses alıyor ben ses almıyorum. Eski kulaklığım Siberia 200dü şöyle söyleyeyim Arctis Siberianın ancak nallarını toplar o kadar net konuşuyorum değiştirdiğime bin pişmanım. Ha kulaklık iyi mi? FPS oyunları dışında iyi evet hatta mikrofonu yerinden çıkartmadan kullanıyorum mesela sesim gayet net gidiyor. Ayrıca çok uzun kullanımda da ağrı yapmıyor o konuda hakkını yememek lazım. :)

HyperX Cloud 2 her zaman alınır fakat bu fiyata alınmaz aşırı çok pahalı. Kulaklıkların kolay kolay teknolojisi eskimez. O yüzden daha uygun fiyatlı bir kulaklık tercih edebilirsin. Ha yok benim param var diyorsan al seni üzmez.
Not: Yukarıdaki arkadaşımız Steelseries Arctis 7 önermiş. Şahsen Arctis kullanıcısıyım ben de HyperX ile Arctis arasında kalmıştım ve Arctis kesinlikle parasını haketmeyen bir kulaklık mümkünse en son alınacak kulaklıklardan biri olsun.
Daha uygun fiyatlı aynı kaliteye önerebileceğiniz kulaklık var mı Cs go ve müzik performansı beraber ?

900 TL bütçem var. Hypxer Cloud 2 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Yoksa daha güncel modellere mi yönelmeliyim? Anakartım MSI B450 GAMING Plus Max.

Cloud Alpha daha mantıklı olacaktır. Eğer paran varsa da Cloud Alpha s alabilirsin. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı