HyperX Cloud 2 halen alınır mı?

HyperX birincil tercihin olsun. Artics'e yönelme, HyperX biraz ağırdır uzun süreli kullanımda yorabilir ama çevresel ses kalitesi Artics'den daha iyidir. Modelden ziyade SteelSeries'in yeni jenerasyon kulaklıklarından uzak durmanı öneririm. HyperX'in bütçene uygun herhangi bir kulaklığını seçmelisin.

Biraz araştırma yaptım. CS:GO PUBG gibi oyunlarda HyperX Cloud 2'yi öneren büyük bir kitle var. Bir kesim ise ses kartınız iyiyse HyperX Cloud Alpha S alın diyor. Ses kartınız kötüyse HyperX Cloud 2 alın diye yazmışlar. O yüzden anakart modelimi de yazdım.

Biraz araştırma yaptım. CS:GO PUBG gibi oyunlarda HyperX Cloud 2'yi öneren büyük bir kitle var. Bir kesim ise ses kartınız iyiyse HyperX Cloud Alpha s alın diyor. Ses kartınız kötüyse HyperX Cloud 2 alın diye yazmışlar. O yüzden anakart modelimi de yazdım.

Alpha s almana gerek yok Cloud2 ile aynı ses kartlarını kullanıyor. Anakartın iyiyse zaten ses kartı da son düzeydir direkt çekinmeden gidip Cloud Alpha al memnunum ben tavsiye ederim.

Beyler valla anlamadım şu işi he artic 7 biri iyi diyor biri kötü diyor biri adam gibi bişey desin artık.

Yıllardır Arctis 7 kullanıyorum ve söylemek isterim ki wireless kulaklık arıyorsan Arctis Pro'dan sonra ki en iyi seçenek hala bu fakat kafa yapısı büyük olanlar için uygun değil ve kesinlikle rahat değil. Ses kalitesi kablolu kulaklığa göre kötü ve max ses seviyesi bana göre düşük. Gerçek ses kalitesi istiyorsanız kablolu kulaklık tercih edin fakat kablo istemiyorsanız Arctis 7 tek seçeneğiniz.

Not: Kulak pedleri aşırı kirleniyor ve bir süre sonra tiz sesi oluşuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı