HyperX Cloud 2 kulaklık kırıldı

Teşekkürler hocam hepinize 4 günde hallettim. Yeni Cloud 2 yollayacaklar. Araya hafta sonu girmese 2 gün falan sürerdi sanırım. Bana da parça gönderilecek yazıyor acaba öyle yazan arkadaşlara Cloud 2 mi gönderdiler?

Nasıl yaptığınızı bana da detaylıca anlatabilir misiniz bende kulaklığı aldığımdan beri bir gıcırdama sesi var sağ taraftaki dikişlerde geçenlerde çıktı bende bir desteğe yazmak istiyorum en azından şansımı deneyeyim diyorum.

Twitter'dan HyperX'e yaz onlar sana mail üzerinden dönüş yapacaklar birkaç gün içinde onların dediklerini yap oluyor.

Hocam teşekkür ederim şimdi yazdım bakalım sonuç bekliyorum aldığım günden beri kulaklıkda bir gıcırdama var ilk başta sorun etmemiştim daha geçen kulaklığın dikişleri birden çıkınca moralim bozulmuştu malum Türkiye'de özellikle zam gelen bir şeye değişim yapmak yerine iade yapıyorlar ve o zamandan bu zaman fiyatı 2 katına çıkmıştı tekrar alabileceğimi sanmıyordum teşekkür ederim deneyeceğim bir sorun olursa yazarım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Adamlar elimizde stok kalmadı diyip Cloud III yolluyor :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240528_134658_X.jpg
    Screenshot_20240528_134658_X.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 38
ben de satın aldım lakin herhangi bir fatura çıkmadı tam olarak çıkan şeyi paylaşma şansın var mı? özel ve önemli bölgeleri sansürleyerek

Sps-headset kıt Cloud Alpha wl böyle bir şey yazıyor kargoya verildi diye bu tam olarak ne oluyor kulaklık göndermek yerine kıt gibi bir şey mi gönderdiler acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı