HyperX Cloud 2 ses gitmesi ve cızırtı sorunu

Kerem Alpacar

Hectopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 kulaklığımdan çok nadiren (günde bir ya da iki günde bir) ses gidiyor. Ses gidince de cızırtımsı bir şey geliyor. Nasıl düzelteceğimi bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birşey danışmak istiyorum Arkadaşlar kulaklık almaya karar verdim hyperx cloud 2 almak istiyordum csgo oynuyorum 7.1 özelliği bulundurduğu için ama okuduğum ve gördüğüm yorumlar hep olumsuz yöndeydi 7.1 için söylüyorum cloud alpha içinde ses kartı yok ama anakartınız iyiyse güzel ses verir deniliyor asus b450m Dragon BULK AMD B450 Soket AM4 DDR4 ATX Gaming mevcut sizce cloud alpha alsam iyi ses verir mi?

Arkadaşlar sorun geçti nasıl geçtiğini hatırlamıyorum. HyperX Cloud 2'den gayet memnunum gene olsa gene alırım?

Kardeşim lütfen bana yardım et bende yeni alalaım Amazon'dan kullanalı 2 gün oldu Hyper X Cloud 2 adlı kulaklığım tıss diye hava sesi gibi ses geliyordu Discord'a arkadaşlarımla falan konuşurken ve hemen iade ettim yenisini alırsam bu sorunun olur mu bilmiyorum lütfen söyler misin sen nasıl düzelttin iade ettim ama bir daha almak istiyorum ama korkuyorum gene ayn sorun olacak diye lütfen bana yardım et kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı