HyperX Cloud 2 ses kasma ayarı

xjankopaner

Picopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 saat önce aldığım HyperX Cloud 2 ile ses kasamıyorum. Silah sesleri çok fazla geliyor ve ayak sesleri nereden geliyor tam olarak emin olamıyorum. Siz sormadan söyleyeyim 7.1 kapalı. Ne yapmam lazım? İllaki benimle aynı sorunu yaşayan vardır. Eski 150TL'lik kulaklığımla daha iyi ses kasıyordum.

Yaklaşık 3 saat önce aldığım HyperX Cloud 2 ile ses kasamıyorum. Silah sesleri çok fazla geliyor ve ayak sesleri nereden geliyor tam olarak emin olamıyorum. Siz sormadan söyleyeyim 7.1 kapalı. Ne yapmam lazım? İllaki benimle aynı sorunu yaşayan vardır. Eski 150TL'lik kulaklığımla daha iyi ses kasıyordum.

Aynı Sorun bende de Var Firmware Update yaptım böyle oldu sorunu çözdüysen yardım olur musun ayak sesleri çok az geliyor silah sesleri falan aşırı oyunlarda oluyor genelde.

Neden şu forumları okumadan sene olmuş 2023 kulaklık alırım ki kafayı yedim aynı sorun bende de var konuyu hortlatmış olacağım ama bir çözüm buldunuz mu direk iade mi edeyim

Direk iade et çözümü yok hala böyle kullanıyorum böyle değildi Firmware'den sonra böyle oldu işte ondan beri düzelmiyor yok yani kulaklık çöp oldu ve başka kulaklık almayı düşünüyorum büyük ihtimal bir ses kartı ve stüdyo kulaklığına geçiş yapacağım. Normalde PUBG de Loudness olmadan oynuyordum silah ve ayak sesleri orantılıydı şu an bir ateş ediyorum kulaklık patlayacak o derece ama ayak sesleri aşırı az ses kasılmıyor bile :D mecbur loudness ayarı açıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı