HyperX Cloud 2 vs Alpha vs Alpha S

Hrz20

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bir süredir kulaklık arayışındaydım. Genellikle FPS oyunları oynadığım için ses kasabileceğim bir kulaklık almak istiyordum, tabii bütçemi aşmayacak bir kulaklık almalıydım. Birkaç arkadaşın tavsiyesiyle Logitech G PRO X almaya karar verdim ama fiyatı bir türlü düşmedi ve bütçemi aşıyordu. Bu yüzden de almak nasip olmadı. Bugün HyperX loot drop etkinliği adı altında kulaklık fiyatlarında indirime gitmiş, ben de hazır indirim varken daha fazla beklememek için HyperX Cloud 2, Alpha ve Alpha S modellerinden bir tanesini alayım diyorum ama hangisini alsam oyunlarda daha iyi performans alırım ondan emin olamadım ve sizlere danışmak istedim. Sizce bu 3 kulaklıktan hangisi almalıyım? Bildiğim kadarıyla bu 3 kulaklıkta birbirine çok yakın kulaklıklar. Ekstra ses kartı ve kulak pedi dışında farkları yok sanırım, varsa da ben bilmiyorum. Bütçem maksimum 1000 lira ve MSI MEG X570 Ace anakart sahibiyim ve sanırım üzerinde dahili Realtek ALC 1220 ses kartı var. Sizce bu ses kartı yeterli olur mu? Şimdiden cevap yazan herkese teşekkür ederim.

Öneriniz için teşekkür ederim ama bu 3 kulaklıkta karar kıldım bunlardan birini önerirseniz sevinirim.
Aralarında Alpha S en iyi olanı biliyorum.Bende bugün HyperX cloud alpha aldım hazır indirimdeyken.655tlye geldi amazondan.
Öneriniz için teşekkür ederim ama bu 3 kulaklıkta karar kıldım bunlardan birini önerirseniz sevinirim.
Alpha için yeterli olur diye biliyorum bugün bende bu konuyu açtım tam verim alamıyorum galiba ama yinede aldım ilerde ses kartıda alırım.

Aralarında Alpha s en iyi olanı biliyorum. Bende bugün HyperX Cloud Alpha aldım hazır indirimdeyken. 655TL'ye geldi Amazon'dan.

Alpha için yeterli olur diye biliyorum bugün bende bu konuyu açtım tam verim alamıyorum galiba ama yine de aldım ileride ses kartıda alırım.

Anladım çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı