HyperX Cloud 2 vs Alpha vs Alpha S

sashafps

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an Cloud Flight Wireless kullanıyorum ama yapı kalitesini beğenmediğim için bu 3 kulaklıktan birini almak istiyorum.
2 yıl Cloud 2 kullandım ve memnundum fakat Alpha veya Alpha S'e geçmeyi düşünüyorum.
B450M-A II anakartım var, tek başına Alpha mı yoksa Alpha S mi tercih etmeliyim?

Garip olacak ama Alpha S veya Cloud 2 desem hangisini tercih etmem gerekir hocam?
İlk cümlemde bunun cevabını vermiştim hocam. Diğer cümle ise Alpha S ile Alpha'nın, sizin sisteminiz için olan karşılaştırmasıyla alakalıydı.

Wireless mı alacaksın? Eğer öyleyse yabancı bir arkadaş 9 gün önce incelemesini yapmıştı. Versus Cloud 2 wireless ve Cloud Alpha wireless arasında.

İlk cümlemde bunun cevabını vermiştim hocam. Diğer cümle ise Alpha S ile Alpha'nın, sizin sisteminiz için olan karşılaştırmasıyla alakalıydı.

Teşekkür ederim hocam.

Wireless mı alacaksın? Eğer öyleyse yabancı bir arkadaş 9 gün önce incelemesini yapmıştı. Versus Cloud 2 Wireless ve Cloud Alpha Wireless arasında.

Yok hocam kablolu olan modellerden alacağım.

Öncelikle iki kulaklığa da sahip değilim. Reddit'te kullanıcıların yaptığı yorumları okuyaraktan tavsiyede bulunacağım.

Cloud 2'den memnun kaldıysanız Cloud 2 ile devam edin derim. Alpha S'in ses şiddetinin Cloud 2'ye göre ciddi manada daha az olduğunu söylüyorlar, pedler konusunda ise Alpha S'in pedleri'nin biraz daha rahat olduğunu ve kulakları biraz daha serin tuttuğunu söylemişler. Alpha S'in bass'ı Cloud 2 kadar güçlü değil ancak temiz demişler. Kısaca ses profili olarak iki kulaklık arasında biraz fark var. İkisini de denemeden hangsinin sana daha çok hitap edeceğini bilmek zor. Ancak FPS oyunları oynuyorsan Cloud 2 daha iyi bir tercih olacaktır. Müzik için ise dediğim gibi, iki kulaklığı da denemeden seçim yapmak zor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı