HyperX Cloud 2 vs Arctis 5 vs Razer Kraken TE

Bütçe
700-800
İmkan varsa blackshark V2 almanızı öneririm çok daha iyi bir kulaklıktır. İki Razer kulaklığını da kullandım. Rahatlık ve nötr ses açısından çok daha öndedir. İkinci el bulamayabilirsiniz yeni çıktığından dolayı. Ultimate bakabilirsiniz bir de.

Siz olsaydınız hangisini alırdınız? Blackshark v2'nin pedleri Arctis 5 inkine çok benziyor onlar olur mu?
Kraken t. E ye Razer V2 USB'nin pedleri olur mu ya da uzun vaadede pedler yırtılır mı o anlamda endişeliyim.

Siz olsaydınız hangisini alırdınız? Blackshark v2'nin pedleri Arctis 5 inkine çok benziyor onlar olur mu?
Kraken t. E ye Razer V2 USB'nin pedleri olur mu ya da uzun vaadede pedler yırtılır mı o anlamda endişeliyim.
Bro Blackshark V2 daha iyi olduğuna göre Blackshark V2 tabiki. Padleri aynı değil. Yedek bulmanız ve değiştirilmesi zor. Değişiyor ama kullanışlı veya kolay değil. Pedleri dediğiniz gibi Arctis serisine benziyor dış kısmı tamamen kumaş iç kısmını deri yapmışlar dışarı oldukça az ses sızdırıyor bu sayede.
Bu kulaklıkta tek yaşadığım sıkıntı yazılım çalışıyor ama 7.1 çalışmıyor nadir denk gelen bir sorun ama çözemedim.

Bro Blackshark V2 daha iyi olduğuna göre Blackshark V2 tabii ki. Padleri aynı değil. Yedek bulmanız ve değiştirilmesi zor. Değişiyor ama kullanışlı veya kolay değil. Pedleri dediğiniz gibi Arctis serisine benziyor dış kısmı tamamen kumaş iç kısmını deri yapmışlar dışarı oldukça az ses sızdırıyor bu sayede.
Bu kulaklıkta tek yaşadığım sıkıntı yazılım çalışıyor ama 7.1 çalışmıyor nadir denk gelen bir sorun ama çözemedim.

Bro çok sorguluyorsun demezsin umarım kulaklık THX mi kullanıyor ve uzun vadede sıkıntı çıkarır mı?
Ve 7.1 sorunu çok mu görülüyor
Bularu buldum

Dosya Ekleri

• blc.png
    blc.png
    236 KB · Görüntüleme: 46
  • gg.png
    gg.png
    453,8 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Evet THX kullanıyor fakat ilk görseldeki V2X kulaklık. Bahsettiğim V2 model. Yanında X ibaresi olmayan ses kartlı modeldir ona dikkat edin. Ben V2 için konuştum V2X'i bilemem. İkinci el arıyorsanız V2 yeni kulaklık olduğundan düşük fiyata bulmanız zordur o konuda bir şey diyemem.
7.1 sorunu çok nadir bazıları formatla veya yeniden yükleyerek çözmüş.
Evet THX kullanıyor fakat ilk görseldeki V2X kulaklık. Bahsettiğim V2 model. Yanında X ibaresi olmayan ses kartlı modeldir ona dikkat edin. Ben V2 için konuştum V2X'i bilemem. İkinci el arıyorsanız V2 yeni kulaklık olduğundan düşük fiyata bulmanız zordur o konuda bir şey diyemem.

7.1 sorunu çok nadir bazıları formatla veya yeniden yükleyerek

Cevapların için teşekkürler bir az daha bekleyeceğim eğer 2.el olmazsa T.E ye yöneleceğim eğer çıkarsa V2 alacağım

Cevapların için teşekkürler bir az daha bekleyeceğim eğer 2.el olmazsa T.E ye yöneleceğim eğer çıkarsa V2 alacağım
T.E son seçenek olsun ikinci el bakıyorsanız 800 liraya Kraken Ultimate gördüm. Ona bakabilirsiniz. T.E'nin üstüne çıkmış bir model ve bas ağırlıklı ben şahsi olarak V2 öneriyorum ama o olmazsa Ultimate deneyin derim. T.E bazı modellerinde ses tekerleği kronik sıkıntılıydı bendeki öyleydi iade çıktı.

T. E son seçenek olsun ikinci el bakıyorsanız 800 liraya Kraken Ultimate gördüm. Ona bakabilirsiniz. T. E'nin üstüne çıkmış bir model ve bas ağırlıklı ben şahsi olarak V2 öneriyorum ama o olmazsa Ultimate deneyin derim. T. E bazı modellerinde ses tekerleği kronik sıkıntılıydı bendeki öyleydi iade çıktı.

YouTube da gezinirken Razer manowar kulaklığını gördüm sizce nasıldır 2. el piyasasında az çok şeyler var mikrofon kalitesi nasıldır izlediğim videoda mikrofon kalitesi çok iyi değildi ek bir mikrofon alabilirim sizce almalı mıyım?

İkinci el alacaksınız sanırım çünkü baya eski bir kulaklık. Bazen ortadan kırılıyor uzun vade için tavsiye etmem maalesef.

T. E son seçenek olsun ikinci el bakıyorsanız 800 liraya Kraken Ultimate gördüm. Ona bakabilirsiniz. T. E'nin üstüne çıkmış bir model ve bas ağırlıklı ben şahsi olarak V2 öneriyorum ama o olmazsa Ultimate deneyin derim. T. E bazı modellerinde ses tekerleği kronik sıkıntılıydı bendeki öyleydi iade çıktı.

Kusura bakma çok sorguluyorum ama Razer nari Ultimate iyi midir Wireless olması ve tasarımı çok hoşuma gitti.

Kusura bakma çok sorguluyorum ama Razer nari Ultimate iyi midir Wireless olması ve tasarımı çok hoşuma gitti.
Evet Nari Ultimate iyi kulaklık. Ultimate modeli titreşimli bir kulaklıktır. Patlama veya yakınlardaki düşmanı titreşimle uyarıyor. Oldukça ağır bir kulaklık ağırlığı kafanızda hissettirir. İkinci eli ucuzsa alınır. Bluetooth desteği de yok haberiniz olsun.

Geri
Yukarı