Razer Kraken TE vs HyperX Cloud Alpha

Bana kalırsa Cloud'un ses kartı pek iyi değil gibime geliyor. Kullanmadım ama beğenen de var beğenmeyen de.
Cloud alınacaksa bana kalırsa Alpha alınmalı ileride para biriktiririm sonra kaliteli ses kartı alırım diyorsanız olur ama 180 liraya basit bir ses kartı almak bana kalırsa eh yani değmez.
İtopya'dan almayı düşünüyorsanız belirteyim kesinlikle iade almıyorlar hijyen kuralları gereği diyerek.
iade kabul eden nereyi önerirsiniz?

Baya site var ama Hepsiburada ve Amazon iade kabul ediyor diye biliyorum. Eğer Hepsiburada kendi satmıyorsa firma kendisine kalmış iade kabul edip etmemesi süreci tam bilmiyorum maalesef kesin araştırmanızı öneririm.
amazon tr daha pahalı oluyor indirim olmadıkça oradan almayı düşünmüyorum açıkcası. zoccoshop adekstrore gamesatiş buralarda ucuza olabiliyor ara sıra. araştırmak lazım

amazon tr daha pahalı oluyor indirim olmadıkça oradan almayı düşünmüyorum açıkcası. zoccoshop adekstrore gamesatiş buralarda ucuza olabiliyor ara sıra. araştırmak lazım
Satın alma mesafesini okuyun veya sorun iade kabul eden sitelerden almaya çalışın indirim yapınca alırsınız.

Ben mikrofonlu bir kulaklık seçiyor olsam laptop için fiyatından dolayı ve usb ses kartı için Cloud 2, bilgisayar için ise Alpha ve anakarta takılan PCI Express bir ses kartını tercih ederdim. Bu Alpha'nın daha iyi bir kulaklık olduğu gerçeğini değiştirmez. Sadece usb ses kartı almak zorunda olduğun için aradaki fiyat farkına değermi ona karar vermen lazım.
biraz araştırdım ve, laptopu olan ve cloud alpha alan bir kaç kişi gördüm. Aralarında memnun olmayanlar çıkmış. Özellikle cloud2 den alphaya geçenler olmuş ve ses kalitesinin düştüğünü söylemiş, ses kartı araştırmaya başlamış. Galiba laptop için alphayı eleyeceğim

biraz araştırdım ve, laptopu olan ve cloud alpha alan bir kaç kişi gördüm. Aralarında memnun olmayanlar çıkmış. Özellikle cloud2 den alphaya geçenler olmuş ve ses kalitesinin düştüğünü söylemiş, ses kartı araştırmaya başlamış. Galiba laptop için alphayı eleyeceğim

Bende zaten "Laptop için fiyatından dolayı ve usb ses kartı için Cloud 2, bilgisayar için ise Alpha ve anakarta takılan PCI Express bir ses kartını tercih ederdim " yazdım.

Biraz araştırdım ve, laptopu olan ve Cloud Alpha alan birkaç kişi gördüm. Aralarında memnun olmayanlar çıkmış. Özellikle Cloud2'den Alpha'ya geçenler olmuş ve ses kalitesinin düştüğünü söylemiş, ses kartı araştırmaya başlamış. Galiba laptop için Alpha'yı eleyeceğim.

Hangi kulaklığı aldın 1 yıldır kullanıyorsun sanırım çnerilerin neler lütfen paylaşır mısın?

Geri
Yukarı