HyperX Cloud 2 vs Arctis 5

VqEren

Hectopat
Arkadaşlar parayı kendim biriktireceğim Cloud 2 400 TL ve Arctis 5 550-570 TL civarı. Sizce aradaki farka değer mi? Çünkü kolay biriktiremiyorum. Değer derseniz yapacak bir şey yok biriktirmeye çalışacağım. Yabancı formlarda Cloud 2'den şaşma diyorlar siz ne diyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'nin herhangi bir rakibi karşısında şansı yok. O sebeple baştan eliyorum.

Arctis 5 gerçekten güzel bir kulaklık oyun için. Eğer şansınız varsa alın. Yoksa ve yurt dışından alma şansınız varsa Arctis 5'ten daha iyi olan Corsair Void indirimlerini takip edebilirsiniz. Ancak Cloud 2 alınmamalı.

Cloud 2'nin herhangi bir rakibi karşısında şansı yok. O sebeple baştan eliyorum.

Arctis 5 gerçekten güzel bir kulaklık oyun için. Eğer şansınız varsa alın. Yoksa ve yurt dışından alma şansınız varsa Arctis 5'ten daha iyi olan Corsair Void indirimlerini takip edebilirsiniz. Ancak Cloud 2 alınmamalı.
Niye böyle dediniz merak ettim. Kendim Cloud 2 kullanıyorum ve çok memnunum ?

Kesinlikle Cloud II tavsiye ediyorum, Arctis 5'e RGB ve sözde "daha iyi 7.1" için o kadar para verilmez. Arctis çok iyi bir seridir ama Arctis 5, Arctis 3 ile arasındaki fiyat farkına değecek hiçbir şey sunmuyor. Muhtemelen bahsettiğiniz yabancı forumlarda da okuduğunuz gibi HyperX'in Cloud serisi, Sennheiser modelleri dışında odyofil seviyesine en yakın oyuncu kulaklığıdır. Halihazırda kendini kanıtlanmış, çok olumlu yorumlar almış Takstar Pro 80 modelinin marka basılmış, mikrofon eklenmiş halidir. Yaklaşık 14 yıldır piyasada olan efsanevi stüdyo kulaklığı Beyerdynamic DT 770 Pro modelinden esinlenerek tasarlanmıştır. Eskimesi hiç önemli değil çünkü piyasaya bugün çıkan bir oyuncu kulaklığını, o kulaklığın yarı ve hatta çeyrek fiyatına bulabileceğiniz, seneler önce çıkmış bir stüdyo kulaklığından daha iyi yapacak bir teknoloji yok ortada. Ayrıca Cloud II'de sıkılırsanız daha farklı bir ses deneyimi için kadife kulak yastıklarını da kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı