HyperX Cloud 2 vs BlackShark V2 X

Vallahi desteğinden dolayı HyperX derim. Cloud 2 kulaklığım vardı. Garantisi devam ediyordu. Menteşelerinde hafif bir çatlama oldu. Global sitesinden destek talebi oluşturdum. Destek talebim onaylandı ve yeni sıfır kulaklık gönderdiler sağolsunlar.

Vallahi desteğinden dolayı HyperX derim. Cloud 2 kulaklığım vardı. Garantisi devam ediyordu. Menteşelerinde hafif bir çatlama oldu. Global sitesinden destek talebi oluşturdum. Destek talebim onaylandı ve yeni sıfır kulaklık gönderdiler sağ olsunlar.

Hocam 2000'e yakalarsam HS80 alacağım sanırım teşekkür ederim

BUnların hepsi yazın deli gibi terletiyor. Sadece soğutmalı hp var o terletmiyor.
Bence dizüstüne bu yakışmaz daha kompakt hyperx earbuds düşünün aşırı rahat bende birincisi var. Şimdi ikinci versiyonu da çıkmış ama birinci daha ses kasmaya yönelik ikinci müziği de kapsıyor.

BUnların hepsi yazın deli gibi terletiyor. Sadece soğutmalı HP var o terletmiyor.
Bence dizüstüne bu yakışmaz daha kompakt HyperX Earbuds düşünün aşırı rahat bende birincisi var. Şimdi ikinci versiyonu da çıkmış ama birinci daha ses kasmaya yönelik ikinci müziği de kapsıyor.

Link atabilir misin? 2K üstüne çıkamam HS80 hakkında ne düşünüyorsun?

Link atabilir misin? 2K üstüne çıkamam HS80 hakkında ne düşünüyorsun?
Dostum bu amacına bağlı şimdi mediamarkta gidip deneyeceksin kafana hangisi yatarsa onu alacaksın. Kulaklıkta TUNING dediğimiz olay var bunu en abuk subuk noktalara çekildiği yer oyuncu kulaklıklarıdır çünkü ses kasarken ses kalitesini bozucu özellikler gerekebiliyor burada yabancı odyofil videolarda IMAGING dediğimiz özellik ön planda ve silah ayak sesi uzaktan arabanın motor sesi gibi şeyler devreye giriyor bu frekanslar boostlanıyor, gerisini tamamen çöpe de atabiliyorlar diğer müzik film gibi amaçlarla denge de kurabiliyorlar. Hyperx earbuds 1 tamamen pubg ses kasma kulaklığı müzikte gerçekten bk gibi ses veriyor ama pubg mobilede araba ayak sesini yönüyle beraber acayip belirginleştiriyor. Sadece bunun için frekans aralığı empedansı ayarlanmış.

Şu birinci:

Şu da yeni çıkan:

Bence de Cloud 2.
Vallahi desteğinden dolayı HyperX derim. Cloud 2 kulaklığım vardı. Garantisi devam ediyordu. Menteşelerinde hafif bir çatlama oldu. Global sitesinden destek talebi oluşturdum. Destek talebim onaylandı ve yeni sıfır kulaklık gönderdiler sağolsunlar.
Hocam selam, Cloud 2 almayı düşünüyorum da yakın zamanda bir inceleme paylaşmayı düşünür müsünüz. Faydalanabilir konu sahibi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı