HyperX Cloud 2 vs Cooler Master MH751

nazzywest

Hectopat
Siz başlıkta belirttiğim gibi hangisini seçerdiniz? Özellikle oyun oynuyorum ses kasmak benim için çok önemli mikrofon ise sadece Discord üzerinden arkadaşlarımla konuşacağım. Yorumlarınız önemli dostlarım. Bilgisayarım hazır bir sistem, anakart modeli de Casper Nirvana yazıyor, donanım kimliğim de bu yazıyor sadece.
  • HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0662&SUBSYS_10199C56&REV_1003

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedigim uzere ikisi de takstar markasinin kopyalari. Telif hakkiyla kendi modellerini cikartiyorlar takstari baz alarak ve tabi mikrofon da ekliyorlar. MH751 daha ust modeli. Arada ucurum fark yoktur ama rahatlik olarak ikisi de iyi olsa da, MH751 herkesin en rahat buldugu modellerden biri. Bende de takstar pro 82 var, MH751 le ayni. Ses kalitesi ve rahatligi gayet iyi bence.

MH751 görünüş olarak biraz basit duruyor ve çok kullanan yok gibi forum da kullanan biri varsa deneyimlerini tam olarak paylaşırsa çok sevinirim.

aynen cok ''gaming'' tipinde bir kulaklik degil. bence gundelik kullanim icin daha uygun. ses ve mikrofon kalitesi olsun, ve en oncelikle rahatligi olsun o fiyata bence en iyi bu var suan. arada bir kac sitede eski model kaliteli kulakliklar buna yakin fiyatlara da inebiliyor da komple paket olarak iyi bir indirimde yakalanirsa kacirilmaz ama.

arctis de rahat ama ben begenmedim pek, malzeme kalitesi kotuydu kulak padleri de cok esnek ve ufak, buyuk kulakliysan hoparlore carpiyor kulagin rahatsiz ediyor. artis 3 denedim ben ama 5 de ayni sanirim usb ses karti disinda.

MH751 kesinlikle daha iyi bir kulaklık ama ilk birkaç partide vida problemi var. Sağ kulakçığı tutan vida devamlı olarak gevşiyor. Ben kulaklığımı bu sebepten ikinci kez servise yolladım. Cooler Master bu problemin güncel partilerde çözüldüğünü söylüyor.

Konfor olarak iddia ediyorum MH751'den daha rahat bir kulaklık bulamazsınız, hem hafif hem de clamping force çok ideal.

Arctis 5 ise MH751'in yanında geçebilecek bir kulaklık değil. MH751 Game Zero'dan bile daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı