Hyperx Cloud 2 vs Hyperx Revolver S

Yaman97

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Özetle şunu söylemek isterim ben Hyperx kullanıcısıyım, şimdi aklıma bir soru takıldı.
Hyperx Cloud2 mi Hyper Revolver S mi alayım? Lütfen sadece bu ikisinden birini söyleyin, başka marka şu an düşünmüyorum...

Hyperx Cloud 2 vs Hyperx Revolver S

Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aksesuar açısından Cloud 2 daha iyi. Mikrofon olarak ikisi de çok kaliteli. Tasarım olarak farkları var. Cloud 2 bence daha şık duruyor. Revolver S biraz daha pahalı. Ben olsam Cloud 2 alırdım.

Şuan da HyperX Cloud Revolver S Kullanıyorum gayet memnunum. Ama biraz para biriktirip yanına bir de ses kartı almayı düşünüyorum. İşte O zaman efsane bir ses elde etme amacım var.

Şuan da HyperX Cloud Revolver S Kullanıyorum gayet memnunum. Ama biraz para biriktirip yanına bir de ses kartı almayı düşünüyorum. İşte O zaman efsane bir ses elde etme amacım var.

Merhaba hyperx cloud revolver s zaten ses kartlı bir ürün revolver ise ses kartsız bir ürün eğer s kullanıyorsanız bende almayı düşünüyorum cs go amaçlı sizce alınasımı 500-600 tl fiyat bandında

Merhaba hyperx cloud revolver s zaten ses kartlı bir ürün revolver ise ses kartsız bir ürün eğer s kullanıyorsanız bende almayı düşünüyorum cs go amaçlı sizce alınasımı 500-600 tl fiyat bandında
Özellikle FPS (yani CS-GO) gibi oyunlar oynuyor iseniz, kesinlikle bütçeniz varsa alınması gerek bir ürün olduğunu düşünüyorum. Yeni ses kartı alma sebebim de şu genel de oyuncu kulaklıkların da ki ses kartları aşırı kaliteli olmaz (bu sadece bu ürün için geçerli değil) Asus ROG Xonar Phoebus Solo 7.1 PCI Express Gaming Ses Kartı bu gibi ses kartları 7.1 kulaklığı cidden 7.1 yapıyor. Zaten bununla ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Ama kulaklığı konfor, ses kalitesi, mikrofon kalitesi olarak kesinlikle tavsiye ederim. :like:

7.1 özelliği ikiye ayrılır. Bir USB ses kartı ile sanal olarak yazılım üzerinden olanlar, bir de 3.5mm Jack girişi ile anakartın girişlerine bağladığınız ve "gerçek" 7.1 var. Tabii anakartın da 7.1 desteği olması lazım. Ya da yukarıda ki gibi ekstradan bir PCI slotlu ses kartı alınmalı. Ancak "gerçek" 7.1 özelliği olan kulaklıklar uçuk fiyatlarda satılıyor ve sanal ile aralarında çok fark yok. Razer Tiamat mesela gerçek 7.1 özelliği olan bir kulaklıktır.

Özellikle FPS (yani CS-GO) gibi oyunlar oynuyor iseniz, kesinlikle bütçeniz varsa alınması gerek bir ürün olduğunu düşünüyorum. Yeni ses kartı alma sebebim de şu genel de oyuncu kulaklıkların da ki ses kartları aşırı kaliteli olmaz (bu sadece bu ürün için geçerli değil) Asus ROG Xonar Phoebus Solo 7.1 PCI Express Gaming Ses Kartı bu gibi ses kartları 7.1 kulaklığı cidden 7.1 yapıyor. Zaten bununla ilgili bir konu açmayı düşünüyorum. Ama kulaklığı konfor, ses kalitesi, mikrofon kalitesi olarak kesinlikle tavsiye ederim. :like:
Dostum konuyu hortlatacağım ama ürünü aldın mı? Sence Cloud 2 yerine bunu almak mantıklı mı? Tek istediğim oyunlarda iyi olsun ve beni uzun yıllar götürsün.

Geri
Yukarı